Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stala se mi nepřijemná věc, na podzim jsem si po důkladném studiu pořídil a zasadil dohromady 10 keřů rybízu a angreštu, na jaře jsem měl velkou radost že se vše probralo k životu a ještě před 14 dny se radoval jak se vše zvětšuje a roste, ovšem pak mi nejmenovaný člen rodiny "pomohl" tím že mi v mé nepřítomnosti poseká zahradu, bohužel ignoroval zvětšující se keře(v té době už angrešt cca 30-40cm vysoký a rybíz tak 40-50cm, ignoroval i zamulčované okolí sazenic a veškerou mou sadbu posekal u země sekačkou na cca 2-3cm pahýly bez listů, nezbylo nic, jen oči pro pláč. Je naděje že pahýly ještě něják obrostou nebo je vše mrtvé a můžu vše vykopat a na podzim začít znovu? Roztřepené pahýly jsem zastřihl nůžkami na rový řez, víc asi udělat nelze. Teď jde o to jestli tomu dát šanci s nejistým výsledkem nebo vše vykopat a na podzim zasadit nové sazenice a začít od začátku. Děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika