Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám v zahradě dvě odlišné vzrůstem. Květy pěkné, velké, plodenství asi jako ostružina, červené. Dobře se to rozrůstá, po dvou letech se to stává docela agresivním pichlavým plevelem, v jednom případě cca 30 cm, ve druhém o něco vyšším. Na podzim to uschne, na jaře vyrazí, kvete a plodí na nových výhonech, už časně v létě. Plodenství chutí horší než ostružina či malina, i když je to dužnaté, má to spoustu semínek, spíše to dusí, vyvíjejí se hůře, částečně zasychají. Kvetení a plodnost malá. Nechal jsem tomu tři roky, aby se to usadilo, ale letos na podzim jsem to co šlo vytrhal, příští rok je budu dloubat ven, jakmile se ukážou nad zemí. Celkově pěkně kvetoucí, dobře se rozrůstající, pichlavá keříková ostružina, s docela pěkným listem, vhodná do míst, kam se nemá chodit. Bonus je občas nějaký plod, který lépe vypadá než chutná.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika