Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Musím se přidat k názoru že odrůda Black Satin není moc sladká.. Jak už tu zaznělo, ona by asi sladká byla u opravdu maximálně zralých plodů. Minulý rok jsem nasadil dvě sazenice, tento rok z nich mám dva několikametrové keře obsypané ostružinami. Největší problém je ale ten, že je nemůžu nechat plně dozrát aby me něco zůstalo. Jak začnou plody trochu měknout je to plné much, semtam i vosa. Divím se hlavně těm mouchám! Oni ty plody nažírají, on pak buď shnije a opadne nebo se naopak scvrkne, seschne.. 

Jenom bych se tu zeptal, jak provádíte střih, nebo spíše kdy u bočního obrostu? U nových hlavních výhonů které budou příští rok plodonosné, mám už boční obrost-výhony i přes půl metru. Píše se jak kde, zkracovat na 2-6 pupenů. I toto zkrácení provést až na jaře? Bude z toho už celkem džungle.. Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika