Zahradní sprcha



host - 83.45 (?)
24.6.2017 20:35
Konečně někdo s obdobným úmyslem odpadní trubky :). Nicméně, když už se pouštím do takového projektíku, dbal bych i na vzhled a "střeva" nechal uvnitř. Viz přiložené schéma.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Moravec - (10) - 192.70 (?), 29.6.2010 15:20

Ano, podívejte se na sekci "větrné čerpadlo"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 4.78 (?), 29.6.2010 17:08

Děkuji Vám pane inženýre za promptní reakci.

CH.A.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 147.108 (?), 29.6.2010 17:10

Zdravím vespolek.

Mohl byste popsat způsob vestavby trubek do tělesa - vlepeno, přivařeno?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Moravec - (10) - 192.70 (?), 30.6.2010 7:20

Je to jednoduché, použil jsem přivařovací koleno s vnitřním a nátrubek s vnějším 1/2" závitem a ty jsem sešrouboval přes silnější gumové těsnění do KG trubky. Trubku s kolenem s vnitřním závitem jsem použil do vnitřku KG trubky, je tak dlouhá aby šla co nevíce ke dnu sprchy, ještě jsem na konec nasadil kousek hadice abych opravdu měl jistotu že dosáhne až ke dnu. Je to důležité, aby se sprcha mohla na zimu bez problému vypustit. Vypustí se jednoduše tak, že se odpojí hadice a otevře se ventil s teplou vodou, studený musí být zavřený, funguje to jako násoska. Problém je pouze při strkání trubky s našroubovaným kolenem do KG trubky, musíte si pomoci nějakým přípravkem abyste mohl koleno a nátrubek sešroubovat k sobě a hlavně se trefit do vyvrtaného otvoru v KG trubce. Já jsem použil kousek dřevěné latě s podstavcem tak, aby trubka s kolenem šla vsunout co nejtěsněji do KG trubky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 214.169 (?), 30.6.2010 21:49

Moc děkuji, ale je to na nás moc složité, ale je moc hezká a máte můj obdiv.Ještě jednou díky.Kamila

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.151 (?), 1.8.2011 9:12

Moc děkuji za inspiraci, jakmile jsem vaší sprchu objevil, hned jsem si ji musel vyrobit také.

solární sprcha
solární sprcha
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.243 (?), 5.6.2017 13:31

Dobry den, vasa sprcha vyzera pekne. Mohli by ste pripojit detail ovladania. Nevidim vstup privodu"teplej" vody do rury.Dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 83.45 (?), 24.6.2017 20:35
Konečně někdo s obdobným úmyslem odpadní trubky :). Nicméně, když už se pouštím do takového projektíku, dbal bych i na vzhled a "střeva" nechal uvnitř. Viz přiložené schéma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 15.252 (?), 18.4.2011 12:59

Koupili jsme si domů sprchu Sunny. po dobrých zkušenostech jsme si ji pořídili i na chalupu.  Jednoduše ji odcvakneme a schováme jak při odjezdu z chalupy tak i na zimu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.252 (?), 28.3.2012 11:48

Řešili jsme to nejdříve sudem, ten nám prorezl tak jsme si koupili kempový 40 l vak. Nakonec manžel našel před třemi lety Sunny sprchu od Ekupectví. Všechny naše stavební úpravy ke sprchám jsme odstranili, tuhle si dáme kam chcem. Rychle se ohřeje, takže už dopoledne se sprchujeme. U sudu jsme museli čekat až na odpoledne nebo spíš i večer. Přes noc to zase vychladlo a další den zase až odpoledne. Okpírovat by to asi šlo, ale nevím na kolik by vyšel jen materiál. Sprcha stála lehce přes 2 tisíce. Vlstní fotku nepřidám, jsme na ní i já a už nemám tělo osmnáctky, tak alespoň schema z webu.

Kateřina

Sprcha Sunny
Sprcha Sunny
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika