Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je to jednoduché, použil jsem přivařovací koleno s vnitřním a nátrubek s vnějším 1/2" závitem a ty jsem sešrouboval přes silnější gumové těsnění do KG trubky. Trubku s kolenem s vnitřním závitem jsem použil do vnitřku KG trubky, je tak dlouhá aby šla co nevíce ke dnu sprchy, ještě jsem na konec nasadil kousek hadice abych opravdu měl jistotu že dosáhne až ke dnu. Je to důležité, aby se sprcha mohla na zimu bez problému vypustit. Vypustí se jednoduše tak, že se odpojí hadice a otevře se ventil s teplou vodou, studený musí být zavřený, funguje to jako násoska. Problém je pouze při strkání trubky s našroubovaným kolenem do KG trubky, musíte si pomoci nějakým přípravkem abyste mohl koleno a nátrubek sešroubovat k sobě a hlavně se trefit do vyvrtaného otvoru v KG trubce. Já jsem použil kousek dřevěné latě s podstavcem tak, aby trubka s kolenem šla vsunout co nejtěsněji do KG trubky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika