Kadibudka - plánek



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 108.1 (?) 
8.5.2013 18:32

A nějaké rozměry, míry by nebyly?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 152.124 (?), 2.4.2012 21:29

Dobrý den,

p.Zdenku, máte náhodou ještě návod na výrobu kadibudky?Zrovna řeším stejný problém.

Děkuji
Klenovská, m.klenovska@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.147 (?), 6.3.2013 21:32

Dobrý den p. Zdenku,

protože mne letos čeká též stavba, uvítal bych plánek. Ne že by člověk nepostavil kadibudku be, ale přijde mi zbytečné nakupovat materiál aby pak nebyl využití, navíc si nechám od známého vše nařezat na rozměry a pak budu jen skládat. Pokud máte plánek a soupis materiálu, budu za něj vděčný. jsafr@chello.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 109.207 (?), 6.5.2014 10:20

Dobrý den, ten Váš trůn je krásný. Právě taky budeme nějaký stavět u nás na zahrádce. Nebyl by prosím nějaký návod? Moc děkuji Hotárková. xkamilkaK@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 32.35 (?), 24.3.2013 9:40

Dobrý den,
ono stačí koupit zahradní domek Keter Manor 43. Nemusíte jej nikdy natírat a vypadá skvěle.
Já si koupil na zahradu Keter Manor 65 do kterého jsem dal sprchový kout, WC a umyvadlo.

Kadibudka plánek
Kadibudka plánek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Bobo-bobobo - (5) - 128.189 (?), 25.3.2013 15:01

Pěkný baráček, ale asi levný nebyl, že? Plus spíš je to fakt domek a ne kadibouda, ale když chce někdo luxus, tak prosím.

A vůbec, jak šla montáž nebo ukotvení? Byla to spíš stavebnice nebo "udělej si sám"? To by mne taky zajímalo.

Ale cokoli lepší než záchod na sibiřský způsob - dvě tyče, na jednu si člověk pověsí kabát, tou druhou odhání vlky :) I když u něj by asi byla snazší doprava :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 32.35 (?), 25.3.2013 23:52

Jako hjazlík jistě stačí ten malý Keter. Vzhledem k tomu, že jsem na zahradě půl roku, tak je potřebný i nějaký ten komfort, nehledě k tomu, že za rok je v plánu stavba domu. Domek je za pár minut postaven, to jo, ale vzhledem k plastu je potřeba jej řádně ukotvit. Domek mám v závětří, podlaha je v prostřed vyřízlá (na krajích ponecháno cca 20 cm) a vylitá betonem. Stěny obloženy kachlíky, podlaha dlažbou. Domek stojí na základu. Pozor na sílu stěny. V nabídkách prodejců není uvedena síla stěny, ale síla rohů (profilů, do kterých se vlastní stěna vsune).  

Kadibudka - plánek
Kadibudka - plánek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 208.130 (?), 12.2.2024 12:51
Dobrý den, líbí se mi ten nápad udělat z domku Keter kadibudku. Jaká je cca životnost domku Keter? Přecejn už to je hromada let co jste psal příspěvek. Ty obkládačky drží na čem? A jak dlouho tam vydržely? 🤔 Těsní ty dveře i proti případnému hmyzu? 🤔 Děkuji za odpověď.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 12.2.2024 14:41

Mě momentálně víc zajímá sešup pod sezením kadibudky a možnost pravidelného vybrání-nebo instalace nějaké nádoby-pytle na průběžnou výměnucool?Při nastávající rekonstrukci domu se nebude moct používat stávající wc v domě a než bude hotové-funkční nové, potrvá to...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 216.107 (?), 19.5.2014 4:56

Dobrý den, mohu Vás poprosit o rozměry kadibudky? Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika