Krmítko pro ptáčky



PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?)
7.4.2009 21:58
jojo
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
chatar - (2) - 86.78 (?), 2.2.2009 21:22

Zasílám foto krmítka v letním i zimním období, výhoda - více směsi, nevýhoda návštěvy sojek a koček.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 3.2.2009 11:35

No to mají ale "perfektní jídelnu" a ještě jestli se nemýlím, umístěnou vedle kaliny vrásčitolisté. Bohužel se kočkám onen "bejvák" taky určitě líbí až moc. Rády lezou po stromech a sedávají na vyvýšených místech-pro ně je to rovněž "jak dělané". Ale líbí se mi provedení i umístění na pahýlu stromu. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?), 6.4.2009 19:55
jen tak narychlo vyrobené krmítko
Krmítko se švestky
Krmítko se švestky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 6.4.2009 22:52

No prima! Máte dobré nápady, takové krmítko jsem dosud u nikoho neviděla. Ta "střecha" je jen 2x šikmý řez pilou z obou stran, že? M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?), 7.4.2009 21:58
jojo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Svarc - (49) - 49.235 (?), 9.1.2010 21:36

Dobrý večer.Tak už máme tady opět zimu a mě nedá se podělit s ostatními jak pečovat v takovém počasí o ptáčky.jsem chovatel exotů a taky miluji volně žijící ptáčky za oknem a je to někdy lepší než televize.Po zkušenostech se starým krmítkem a kočkami(viz fotky ostatních uživatelů),jsem byl nucen vyrobit krmítko z pet láhve(nemá chybu) a např.krmítko máme taky na parapetu za oknem kam kočky nemohou.Sice sem dám nějaké fotečky a na nich jsou jen sýkorky, ale létá sem hodně druhů, např, mě skoro vyrazil dech z ledňáčka či strakapouda.Míra

sýkorky
sýkorky
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 51.151 (?), 10.1.2010 10:30

Dobrý den, taky je ráda sleduju. O krmítkách se dost psalo v loňských vláknech. Právě tam jedna paní zveřejnila jejich prima nápad na krmítko, do kterého kočky rovněž nemůžou. Od té doby si ho pár účastníků tohoto servru vyrobilo. Nám osobně slouží 2 roky a je moc praktické. Stačí zadat do vyhledavače "krmítka" a určitě najdete i onen nápad. Máme tu párek strakapoudů celoročně, poznám je podle jejich hlasu či ťukání, ale na krmítku mě moc "nenadchnou", protože vykonávají dobrovolně úlohu "policajtů" a ostatní menší ptáky odhánění. Ale jsou krásní. Včera přišel vyjímečně i stehlík a čekám, kdy se objeví-jako každý rok-dlask. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.48 (?), 10.1.2010 16:59

Dobrý den. Tak dnes jsem na krmítku zachytil čtyřech Dlasků a dva Hýli. Sýkorek a vrabčáků mraky mraky. Od začátku prosince jsem zkrmil 25kg slunečnice. Ti Hýlové se ale pásli na Aronii a horších jablcích které vyhazuji ze sklepa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 51.151 (?), 10.1.2010 17:26

No, paráda. My tu máme sýkory koňadry, v menším množství sýkory modřinky, kosy, hejna zvonků zelených-oprsklíků-a vrabce. Dlask, stehlík někdy i brhlík přijdou vzácně. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 51.151 (?), 10.1.2010 17:31

Ještě-aronii máme "obranou" od podzimu. Zůstalo jen pár rakytníků a jeřabin. Jablka konzumují tady kosové. Slunečnice jsme mohli spotřebovat cca 15 kg, dnes jsme zakoupili dalších 10, tak můžeme pokračovat. Tady padá a padá... M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika