Krmítko pro ptáčky



PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?)
6.4.2009 19:55
jen tak narychlo vyrobené krmítko
Krmítko se švestky
Krmítko se švestky
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
chatar - (2) - 86.78 (?), 2.2.2009 21:22

Zasílám foto krmítka v letním i zimním období, výhoda - více směsi, nevýhoda návštěvy sojek a koček.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 3.2.2009 11:35

No to mají ale "perfektní jídelnu" a ještě jestli se nemýlím, umístěnou vedle kaliny vrásčitolisté. Bohužel se kočkám onen "bejvák" taky určitě líbí až moc. Rády lezou po stromech a sedávají na vyvýšených místech-pro ně je to rovněž "jak dělané". Ale líbí se mi provedení i umístění na pahýlu stromu. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?), 6.4.2009 19:55
jen tak narychlo vyrobené krmítko
Krmítko se švestky
Krmítko se švestky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 6.4.2009 22:52

No prima! Máte dobré nápady, takové krmítko jsem dosud u nikoho neviděla. Ta "střecha" je jen 2x šikmý řez pilou z obou stran, že? M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 184.232 (?), 7.4.2009 21:58
jojo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Svarc - (49) - 49.235 (?), 9.1.2010 21:36

Dobrý večer.Tak už máme tady opět zimu a mě nedá se podělit s ostatními jak pečovat v takovém počasí o ptáčky.jsem chovatel exotů a taky miluji volně žijící ptáčky za oknem a je to někdy lepší než televize.Po zkušenostech se starým krmítkem a kočkami(viz fotky ostatních uživatelů),jsem byl nucen vyrobit krmítko z pet láhve(nemá chybu) a např.krmítko máme taky na parapetu za oknem kam kočky nemohou.Sice sem dám nějaké fotečky a na nich jsou jen sýkorky, ale létá sem hodně druhů, např, mě skoro vyrazil dech z ledňáčka či strakapouda.Míra

sýkorky
sýkorky
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 51.151 (?), 10.1.2010 10:30

Dobrý den, taky je ráda sleduju. O krmítkách se dost psalo v loňských vláknech. Právě tam jedna paní zveřejnila jejich prima nápad na krmítko, do kterého kočky rovněž nemůžou. Od té doby si ho pár účastníků tohoto servru vyrobilo. Nám osobně slouží 2 roky a je moc praktické. Stačí zadat do vyhledavače "krmítka" a určitě najdete i onen nápad. Máme tu párek strakapoudů celoročně, poznám je podle jejich hlasu či ťukání, ale na krmítku mě moc "nenadchnou", protože vykonávají dobrovolně úlohu "policajtů" a ostatní menší ptáky odhánění. Ale jsou krásní. Včera přišel vyjímečně i stehlík a čekám, kdy se objeví-jako každý rok-dlask. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.48 (?), 10.1.2010 16:59

Dobrý den. Tak dnes jsem na krmítku zachytil čtyřech Dlasků a dva Hýli. Sýkorek a vrabčáků mraky mraky. Od začátku prosince jsem zkrmil 25kg slunečnice. Ti Hýlové se ale pásli na Aronii a horších jablcích které vyhazuji ze sklepa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 51.151 (?), 10.1.2010 17:26

No, paráda. My tu máme sýkory koňadry, v menším množství sýkory modřinky, kosy, hejna zvonků zelených-oprsklíků-a vrabce. Dlask, stehlík někdy i brhlík přijdou vzácně. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 51.151 (?), 10.1.2010 17:31

Ještě-aronii máme "obranou" od podzimu. Zůstalo jen pár rakytníků a jeřabin. Jablka konzumují tady kosové. Slunečnice jsme mohli spotřebovat cca 15 kg, dnes jsme zakoupili dalších 10, tak můžeme pokračovat. Tady padá a padá... M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika