Sadíte už česnek?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 147.173 (?) 
4.11.2010 7:52

Šlechtitel česneku mi na podobný dotaz poradil, abych česnek zasadil na půl. To je první polovinu koncem října a polovinu třeba v prosinci, když to počasí umožní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 223.249 (?), 4.11.2010 8:03

A měl jste se zeptat pana šlechtitele (nebyl to náhodou pan Kozák?) co dělat s tou druhou půlkou, když to počasí nedovolí. Nad čím tady pořád spekulujete?Když bude teplá zima tak co?Je to jedno.I obilí může přes zimu hytnout chorobu. Je nutné česnek namořit a nedávat česnek na plochu kde byl loni.V době sadby to není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 38.211 (?), 4.11.2010 16:37

Pro Petru. Nic se sním nestane, přežije. Stalo se mi tak již mnohokrát.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4479) - 191.35 (?), 7.11.2010 14:57

Tak jsem se koukal na asi měsíc vysázený česnek Therador - a je pěkně zakořeněný a zatím neraší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 38.211 (?), 7.11.2010 16:23

Mně vyrazil zatím je loňský česnek. Letošní zatím nic. Sázím loňský, který mně zbývá, protože konzumuji hned po sklizni čerstvý letošní. Po úspěchu z lońského pěstování nekončí v popelnici ale v záhonu vedle ve stejný čas zasazeného letošního. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 8.11.2010 8:26

Vcera siel do zeme a dnes prsi... Nevadi, hadam to len nastartuje klicenie a nie plesnivenie. Urobil som pokus, kedze mame toho dost malo, nebolo to ani vela roboty. Podhodil som ho a zakryl zarobenou pieskovou zeminou....nech ma chlapec drenaz!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika