Brouk na česneku i cibuli + larvy



host - 26.166 (?) 
19.6.2010 15:34, zobrazeno: 14497x

Dobrý den,

na česneku i cibuli mi pochoduje červený brouk, vypadá jako slunéčko sedmitečné, je mu trochu podobný, akorát, že ten klade larvy na česnek a cibuli a ty larvy mi ožírají listy, nevíte někdo, co to je??? děkuji za odpovědi

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 19.6.2010 15:47

Žádný brouk neklade larvy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 26.166 (?), 19.6.2010 15:54

Tak já nevím, myslela jsem, že to ten brouk klade. Tak tam mám prostě jak larvy na koncích listů, tak občas vidím i červeného broučka, myslela jsem, že to má něco společného, možná ne, ale ptám se, jestli někdo nevíte, co to je???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 19.6.2010 16:09

Možná brouk ty larvy neklade, nýbrž žere. Ale určit druh brouka podle toho, že je červený, to je trochu málo. Pěkná věcička je fotoaparát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 26.166 (?), 19.6.2010 16:27

já vím, mně ti brouci ani tak neštvou jako ty larvy, až bude čas tak je vyfotím, jinak jsou malinké bílé s proužkama a černá hlavička, ti brouci vypadají neškodně, ale ty larvy to ožírají jak ... navíc se nemohu přihlásit, pořád mi to píše, že špatné heslo, přitom ho zadávám správně, tak nevím, za bych tady fotku mohla vložit vůbec nepřihlášená

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 26.166 (?), 19.6.2010 16:32

tak už vím, co to je, je to chřestovníček cibulový, ten klade ty larvy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika