Rezavé skvrny na listech moruše



host - 54.57 (?)
26.10.2014 17:23

Ahoj, mám moruši (převislou) zasazenou první rok, zastřihl jsem ji jak se má, krásně kvetla - květy jsem odstranil aby se nevysilovala. Krásně se rozrostla a měla hodně listů. Na konci léta ale všechny napadla stejná věc jako tu vaši. Tuší někdo kdy a jak stříkat nebo jak se toho zbavit?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
leinad - (1) - 91.58 (?), 29.8.2008 18:27, zobrazeno: 15346x

Dobrý den prosím o radu: Na listech moruše (eperfa) se objevily rezavé skvrny, listy jsou celkově světlé. rostlinu pěstuji v květináči na balkóně na jižní straně. Zalévám jednou denně večer. Do květinače jsem použil hlínu pro pokojové rostliny, zatím jsem nehnojil. Rostlinu mám od jara a je 30 cm vysoká. Na balkóně mám více takto zasazených rostlin, ale problémy má jen moruše. děkuji za pomoc

list vrch
list vrch
list spodek
list spodek
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 54.57 (?), 26.10.2014 17:23

Ahoj, mám moruši (převislou) zasazenou první rok, zastřihl jsem ji jak se má, krásně kvetla - květy jsem odstranil aby se nevysilovala. Krásně se rozrostla a měla hodně listů. Na konci léta ale všechny napadla stejná věc jako tu vaši. Tuší někdo kdy a jak stříkat nebo jak se toho zbavit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.45 (?), 10.9.2018 19:22
Dobrý den, mám stejný problém. Rezaveni na listech. Dokáže někde poradit? Děkuji L. Tretter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika