Příspěvky uživatele - 54.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezavé skvrny na listech moruše, 26.10.2014
Ahoj, mám moruši (převislou) zasazenou první rok, zastřihl jsem ji jak se má, krásně kvetla - květy jsem odstranil aby se nevysilovala. Krásně se rozrostla a měla hodně listů. Na konci léta ale všechny napadla stejná věc jako tu vaši. Tuší někdo kdy... celý příspěvek >
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 1.1.2014
Díky moc,
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 1.1.2014
To není problém vyplachnout, to je vyřešené ale jak připojit správně lanka která švagr zdemontoval, no snad si poradím, ale kdyby snad někdo věděl přesně bylo by to OK.
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 1.1.2014
Chlapi prosím, já mám takovýto problém.Švagrovi se podařilo nalít do motoru místo oleje Rondep, no nepochválil jsem ho :-o))) motor jsem rozebral vyčistil, jenže ouha protože jsem ho nedemntoval ze sekačky já ale švagr tak ted nevím jak byli lanka?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika