Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Postřiky doporučuji použít, až budou skutečně potřeba. Dokud stromy nerodí, nemá většina z nich význam. I až začnou rodit, lze podle vašich podmínek spoustu z nich omezit.

Co se týká postřiků proti obalečům a pilatkám, záleží na poloze a na aktuálních podmínkách v tom roce. Já je nedělám a mám nenapadaného ovoce přebytek (když se urodí). Jinde se bez ochrany neobejdete. To ale uvidíte za pár let.

Co se týká škvorů, nezaznamenal jsem (a to jich mám na zahradě požehnaně), že by se ke mšicím vůbec kdy přiblížili. Mšice u mě likvidují pouze slunéčka a vosičky.

Hotel pro hmyz je dobrá věc, chybu rozhodně neuděláte.

Ano, lepidlo i na kmen, i na opěrný kůl. A nebo jednodušeji, pokud je koruna až nad koncem kůlu, tak jen na kmen nad kůlem.

Rostliny odpuzující mšice, obávám se, vám nijak nepomůžou. Mšice nepůjdou na ně, ale na vše okolo ano.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika