Zásilkový prodej ovocných stromků



host - 171.155 (?)
15.4.2013 21:14
U toho Havlise jsem vloni koupil Springcrest- cena sice nehorázná kolem 1000 Kč, nikdo mě ale nenutil to koupit, že. Jednalo se o kontajnernovaný asi 4 letý stromek se zapěstovanou korunou, nyní je již obalen květy. Takže si človk tak trochu kupuje i čas... Lucas
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
LacoSk - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (85) - 144.11 (?), 16.4.2013 8:49

Ja som od nich kupoval aj na jeseň 2012 aj teraz na jar. Na jeseň bola ponuka bohatšia, a pravdepodobne to čo im ostalo od jesene predávali aj teraz na jar. Ale jarný katalóg sa na ich stránkach objavil až niekedy vo februári alebo tak nejako. Vtedy bola ponuka väčšia ako teraz. A ja som si hneď vtedy zarezervoval stromky, a oni my ich poslali až teraz po tom snehu čo napadol v apríli. Všetko tak ako som si objednal. Žiaden problém. Niektoré veci ako brusnice, kluka, goji prišli v kontajnery (kvetináč) a úplne v poriadku. Zaliate a obalené fóliou, nepoškodené. Ja som zatiaľ maximálne spokojný. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Libor1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (173) - 250.179 (?), 16.4.2013 10:12
Rosti&slaviku, suhlas - ten katalog Plantexu - 10Mb! je naozaj extremne velky - podobne PDF byvaju podstatne mensie... Faktom je ze na jesen to tam aj vsetko maju, len na jar uz predavaju co ostalo... Zrejme nemaju on-line kazdodenny update, takze e-shop ponuka nie je 100% podla reality. Okrem toho tovar dokladaju, takze ponuka v case sa meni a asi je potom vyhodnejsie poslat mailom objednavku a dat im cas na jej vyskladanie... Okrem toho som tam ale nasiel/kupil i veci co v katalogu neboli... Petre - ta wagenheim podnoz len do idealnych podmienok - v mojej ilovici Wavit rastla len do kola (ako zavit) tam kde som jej krompacom pri sadeni vykopal jamu. Dalej po 5 rokoch ai tuk..., podobne Gisela 5 - tieto podnoze nie su urcite vhodne pre moju podu... Palky 27€ / 1000CK za broskyne su pre mna prehnane, ked za to mozem mat Cresthavenky, FM3, ci Venus 4ks... Snad jedine ak by sa to este aj samo postrekovalo, pripadne alkohol priamo tiekol :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 16.4.2013 10:47

Až nyní jsem zaregistroval, že ten "megalománský katalog" tam je stále, ale je trochu zastrčen.Najdete ho na levém boku stránky ve sloupci pod názvem-"NOVÝ ceník-jar 2013",a kde lze najít asi čtrnáct odrůd slivoní, a npř. několik odrůd broskvoní s nektarinkami,31 odrůd jabloní oproti 14 v ešopu.Je tam samozřejmě mnoho druhů a odrůd.

Když si kliknete na ovocné dřeviny, nebo na ešop,tak je nabídka podstatně zredukována.Reálně lze přez ešop koupit dvě+dvě odrůdy broskví,nektarinek, šest odrůd slivoní.Ptám se proč?Proč je v jarní nabídce podstatně jiný rozdíl, než na ešopu?A vůbec to nesouvisí pane Miloši 41. 143 s faktem že na jaře je už vyprodáno, protože katalogovou jarní nabídku měli už z počátku zimy, nebo od podzimu, a ešop poloviční!Podle mě je to chytání na prázdný háček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 16.4.2013 11:41

Takže jste se, pane rosti&slavíku, "praštil přes kapsu" u toho Havlise?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 16.4.2013 12:00

Já bych to tak kriticky neviděl. On to nemusí být jednaoznačně ten úmysl, ale prostě špatný přístup ke správě webu. Ze zkušeností vím, že nic tak neotráví prohlížejícího možného zákazníka, než neaktuální údaje o ceně, množství a dostupnosti zboží. Je to nešvar mnoha elektronických obchodů a máloco s tím jde dělat. Leda se majitel uchopí za nos a dá to do pořádku. To se zhusta stává pouze v okamžiku, kdy starý manager je odejit a nahrazen novým. Ten pak v rámci nového koštěte to nechá opravit. A zase to pomaloučku stárne s ním...

Ona totiž ta správa, aktualizace a údržba stojí peníze, víme?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 171.155 (?), 15.4.2013 21:14
U toho Havlise jsem vloni koupil Springcrest- cena sice nehorázná kolem 1000 Kč, nikdo mě ale nenutil to koupit, že. Jednalo se o kontajnernovaný asi 4 letý stromek se zapěstovanou korunou, nyní je již obalen květy. Takže si človk tak trochu kupuje i čas... Lucas
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 65.144 (?), 17.4.2013 9:54

Nic proti firme Havlis, ale dotazoval jsem se telefonicky, na jake podnozi je tresen, o ktere jsem predbezne uvazoval a bylo mi sdeleno, ze firma nevi a ani nemuze zjistit na jake je to podnozi, nebot jim to jejich dodavatele (pestitele) nesdeluji (a ani snad sdelovat nechteji). Na muj vkus za danou cenu dost amaterske. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 17.4.2013 10:21

Souhlasím, Libore, velmi vtipná poznámka. Jinak, co se týče wangenheimu, tak brzkou plodnost a slabší růst jsem nakonec u některých slivoní na této podnoži uvítal. S kopáním velkých jam se nezdržuju. Uvidíme, jestli se stromky udrží i nadále.  Ještě by mě zajímalo proč Plantex ve své nabídce "odporůča" slivku Topfirst a ne třeba Topfive. Že by byl Topfirst lepší než ten Topfive? Nebo jen potřebují prodat určité zboží, tak ho doporučují? Co se týče toho Havlise, tak je dobře, že jste tuto věc uvedl, pane J.R.. Alespoň jsme v obraze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 17.4.2013 12:58

Slivku Topfirst v Plantexu vehementně odporůčajů asi tak stejně jako slivku Jojo.To je v celku pochopitelné, pretože keď väčšina zákazníkov zjístí co jsou zač, ani to jim už niepomože.Nyní to ještě jsou relatívně zajimavé novinky.

Řekl jste to pane PP tak, jak to už v životě bývá.Mě se ten termín "byl odejit z pracovního poměru" moc líbí(už jsem to zažil taky).Znamená to, že odešel né vlastním rozhodnutím, ale cizím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 17.4.2013 14:50

Stačí mně, pane rosti&slavíku, když mi odpovíte na otázku, jestli máte Springtime od Havlise, slovy ano nebo ne. Já z nikoho páčit adresu nebudu. Kupovat jej prozatím nehodlám. Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika