Redwin, Amsdenova, Primissima Delbard



host - 16.244 (?)
22.6.2017 22:05

Když vidím svoje příspěvky - chyby a překlepy, v práci přitom píšu dopisy a maily denně, no sorry jako, je to bída.

Tak co se týče Benedicte a Superqueen, tak se nechám překvapit, jestli budu čekat s rukama v bok na další sezónu. Faktem je, že jsem nad R.Glory taktéž uvažoval, ale odrazuje mě spíše zájem hmyzu než mrazuodolnost.

Zvolil jsem jinou strategii než pan Petr, v rannosti jsem vsadil na drobné ovoce a meruńky Leskoru a Tsunami než na broskve. Jenže Leskora to po 6 letech zdravého růstu zabalila po mrtvici a Tsunami je ještě moc malá, navíc na špatném místě, jen 40 cm zeminy a pod ní skála, takže ranné ovoce zřejmě nebude. Všude na zahradě je už plno, teď už jenom výměna mrtvý kus za živý kus.

Karel JM

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 16.244 (?), 22.6.2017 22:05

Když vidím svoje příspěvky - chyby a překlepy, v práci přitom píšu dopisy a maily denně, no sorry jako, je to bída.

Tak co se týče Benedicte a Superqueen, tak se nechám překvapit, jestli budu čekat s rukama v bok na další sezónu. Faktem je, že jsem nad R.Glory taktéž uvažoval, ale odrazuje mě spíše zájem hmyzu než mrazuodolnost.

Zvolil jsem jinou strategii než pan Petr, v rannosti jsem vsadil na drobné ovoce a meruńky Leskoru a Tsunami než na broskve. Jenže Leskora to po 6 letech zdravého růstu zabalila po mrtvici a Tsunami je ještě moc malá, navíc na špatném místě, jen 40 cm zeminy a pod ní skála, takže ranné ovoce zřejmě nebude. Všude na zahradě je už plno, teď už jenom výměna mrtvý kus za živý kus.

Karel JM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 27.6.2017 16:15

Ne, já nic nového nemám. S lepšími fotkami svých broskví můžete přijít právě VY. U mě dozrála Primissima Delbard. Opět již koncem června. Na stromku je sice jen pár plodů nevyrovnané velikosti, ale jako první broskve vždy udělají radost. Hned za Primissimou dozrává Springtime, která se jeví jako o dost podstatně kvalitnější velmi raná bělomasá broskev. 

Primissima Delbard
Primissima Delbard
Primissima Delbard
Primissima Delbard
Primissima Delbard
Primissima Delbard
Springtime
Springtime
Springtime
Springtime
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 8.6.2018 15:19

Primissima Delbard na BSB pomalu odchází. Nemám letos ani žádné plody. Kdybych měl, počítám, že by dozrály tak kolem 20. 6. V tom je to kouzlo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.17 (?), 9.6.2018 10:53

Primissima druhym rokem.

Primissima delbard
Primissima delbard
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 9.6.2018 14:21

Myslím, že by jste mohl být s těmito prvními broskvemi spokojen, i když nejsou žlutomasé. Já jsem tedy byl. Stromek Vám roste pěkně. Taky máte letos rekordně brzkou zralost. yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 196.17 (?), 24.6.2018 16:47

V konkurenci "Springtajmu" už dnes Redwin asi nikoho neuchvátí. 

Redwin
Redwin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.11 (?), 23.5.2021 22:07

Můžete poradit, kde stromek broskve odolné kadeřavosti koupím?

Děkuji Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.11 (?), 23.5.2021 22:04

Můžete mi poradit, kde bych koupila broskve odolné kadeřavosti Primisima delbart, Redwin nebo Amsdenovu?

Děkuji Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 198.185 (?), 23.5.2021 22:53
Primissimu som pri bežnom prezeraní stránok ešte nedávno videl v zahradníctve Spomyšl. Igor
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 198.185 (?), 29.10.2018 22:40

Veľmi užitočná téma. Pán Petr z Pardubic, mohli by ste prosím porovnať Amsdenovu s Lunou? Ktorú z nich by ste si vybrali na záhradu, ak by ste mohli vybrať iba jednu z nich? A prečo? Veľmi pekne ďakujem. Igor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika