Je tohleto Redhaven? Začínám pochybovat



ClonyXXL - (13) - 50.14 (?)
19.8.2020 9:54

Dekuji za spousty napadu, "co s tim". Bohuzel mne zadny napad neoslovuje :-(. Kupoval jsem v Hornbachu (pozde, proto v kontejneru) = NIKDY VICE.  A reklamovat po dvou letech - asi skoda PHM a casu. 
V kazdem pripade vetsina nazoru je, ze to RH neni. Dva roky péče, rezu, postriků... v kelu :-(. Holt, nechtel jsem cekat tehdy do podzimu a usetrit cas. Ve vysledku jsem ho ztratil podstatne vic. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
ClonyXXL - (13) - 50.14 (?), 19.8.2020 9:42

Nejak si nedovedu predstavit, ze strom vyroste a poradne zaplodi. Co s tim? Zavarovat se to neda, protoze to nejde od pecky. Dzemy varit nejspis nezacneme. A snist za dva dny cely strom, navic naholo ve sprchovem koute (jelikoz stava tece uz pri zakousnuti), asi bude lepsi zacit od piky s RH. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 38.27 (?), 17.8.2020 18:02

Podle mne máte výstavní příklad "vinohradnického semenáče", tedy podnožové odrůdy plodící pro někoho i přijatelné plody. Zejména pokud je plodů málo, tak jsou i dosti velké. Ale obecně má VS snahu přeplozovat a tím bez probírky a řezu plodí spoustu malých plodů. Plno lidí je užívá k výrobě džemů, protože jednak mají dost kyselin aby výrazně nehnědly a pak červený nádech případné hnědnutí skryje do plného bronzového tónu. Pokud se přidává do kvasu, tak jen cca do 15% v případě švestek a 10% v případě jablečné drti. K lepší zpracovatelnosti přispívá odležení na lískách cca 48 hodin, tj. podtrháváme 2 dny před tím, než je budeme okrajovat z pecek. Zpravidla se dají dobře loupat = na 3 sekundy ponoříme do vařící vody a hned poté vložíme do nádoby s vodou ledovou. Z ledové vody postupně lovíme a spařená slupka jde skoro sama (jak z rajčat).

Pokud víte, kde jste kupoval = reklamujte...

SfK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ClonyXXL - (13) - 50.14 (?), 19.8.2020 9:54

Dekuji za spousty napadu, "co s tim". Bohuzel mne zadny napad neoslovuje :-(. Kupoval jsem v Hornbachu (pozde, proto v kontejneru) = NIKDY VICE.  A reklamovat po dvou letech - asi skoda PHM a casu. 
V kazdem pripade vetsina nazoru je, ze to RH neni. Dva roky péče, rezu, postriků... v kelu :-(. Holt, nechtel jsem cekat tehdy do podzimu a usetrit cas. Ve vysledku jsem ho ztratil podstatne vic. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika