Příspěvky uživatele - ClonyXXL

Je tohleto Redhaven? Začínám pochybovat, 19.8.2020
Dekuji za spousty napadu, "co s tim". Bohuzel mne zadny napad neoslovuje :-(. Kupoval jsem v Hornbachu (pozde, proto v kontejneru) = NIKDY VICE.  A reklamovat po dvou letech - asi skoda PHM a casu.  V kazdem pripade vetsina nazoru je, ze... celý příspěvek >
Je tohleto Redhaven? Začínám pochybovat, 19.8.2020
Nejak si nedovedu predstavit, ze strom vyroste a poradne zaplodi. Co s tim? Zavarovat se to neda, protoze to nejde od pecky. Dzemy varit nejspis nezacneme. A snist za dva dny cely strom, navic naholo ve sprchovem koute (jelikoz stava tece uz pri... celý příspěvek >
Je tohleto Redhaven? Začínám pochybovat, 16.8.2020
Skoda ze i dalsi odbornici se nevyjadrili k memu pocitu, ze to neni Redhaven. Klidne napiste i vase "dojmy" jestli to podle vas je nebo neni RH. Piplam se se stromkem sice uz dva roky, ale pokud to RH neni, jsem odhodlan stromek vykopat (neni tolik... celý příspěvek >
Žluté listy, 16.8.2020
Ano, to bude moje nepozornost pri cteni. Kdyz jsem cetl poprve, vybral jsem postrik "spravny". Podruhe snad taky. A potreti kdyz nic nezabiralo, oci sjely asi nize na "Doporucovane pripravky" - kde uz nejsou zadne terminy. Holt, chybama se clovek... celý příspěvek >
Žluté listy, 16.8.2020
V puvodnim textu jsem uvedl "na poslednim obrazku", ale pak jsem jeden jeste pridal. Mel jsem tedy na mysli obrazek predposledni, kde listy jsou uz jen na vrcholcich prirustku. Pokud koncem srpna bych mel letosni prirustky zakratit o tretinu -... celý příspěvek >
Žluté listy, 14.8.2020
Dekuji za reakci. Radu jsem vycetl na wikipedii :-( Asi to tam neni kulturne popsane. Je tedy prosim vubec nejaka sance bojovat proti skvrnitosti "v sezóně"?
Je tohleto Redhaven? Začínám pochybovat, 13.8.2020 Obsahuje fotku
Moje poloha je asi 15 km vychodne od Olomouce, 340 m nm. Jeste nejske fotky prikladam, ale vic uz nemam a neudelam :-(
Je tohleto Redhaven? Začínám pochybovat, 13.8.2020 Obsahuje fotku
Dobry den. Koupil jsem si Redhaven. Snad tedy. Ale jelikoz zacinam silne pochybovat, chtel bych vedet, co na to rikaji odbornici.  Druhym rokem jsem sklidil 4 plody. Jsou tak syte cervene, az temer cerne vybarvene. Na omak uz zacinaly meknout,... celý příspěvek >
Žluté listy, 13.8.2020 Obsahuje fotku
Dobry den. Chtel bych se zeptat, jestli nekdo tusite, co se stalo s moji broskvoni. Behem dvou nebo tri dnu zezloutla spousta listu ve spodni casti stromku (mam dva stromky, kazdy jiny, ale oba dopadly podobne) a treti den tyto zlute listy opadaly.... celý příspěvek >
Nepěkné patvary plodů broskve, 7.7.2019
Stříkat čím? Obalit obyčejnou papírovou lepenkou? A co mezery mezi lepenkou a kmenem?
Nepěkné patvary plodů broskve, 7.7.2019
Bohužel jsem se ale zatím nedověděl, KDY to tedy smysl má a čím. Existuje prosím nějaký kalendář, KDY a ČÍM stříkat různé stromy? Věnuji se stříkání a ochraně teprve chvíli, ale bohužel problém začínám řešit teprve tehdy, když se mi objeví na... celý příspěvek >
Nepěkné patvary plodů broskve, 7.7.2019
Na zobonosku jsem teď vyčetl Mospilan. Podle vás nemá efekt? Je možno postřikem ještě teď něco zachránit (napadení dalších plodů)?
Nepěkné patvary plodů broskve, 7.7.2019 Obsahuje fotku
Chci se vás zeptat, co by mohlo být příčinou deformací broskví viz foto. Strom je starý neznámého věku. Vloni bylo takovýchto škaredých broskví méně, letos jich nějak přibylo. Je jich na stromě zhruba třetina.Proti kadeřavosti jsem stříkal včas a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika