Jaké ovocné stromky budete kupovat?



host - 232.16 (?)
6.4.2023 22:36

Narazil jsem na cenzora, záleží jen na něm, jestli to tu vrazí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
                     
host - 168.103 (?), 6.4.2023 21:31

docela vám věřím, že jste tady mezi diskutéry nejstarší a gratuluji vám k dosažení takového úctyhodného věku. Ale slušnosti jste za ta léta moc nepobral, to je smutné. W.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 6.4.2023 22:29

Díky za gratulaci pane W. Jojo, já starý blbec, každého pozdravím, oslovuji pane-paní, ale setkávám se s takovými lidmi, jako je např.: PP z těch jeho cca 7 tisíc příspěvků, které skutečně něco daly, je tak 5, když přivřu obě oči, tak 10. Co byste mu odpověděl na jeho jeho příspěvek z 6.4.To je nějaká slušnost?! Nebo ty mrazem potrhané trubky, já bych se styděl, něco takového přiznat!! A co opěvovaný vysloužil, pokud netřískáte hlavou do stolu a nekoktáte „ano pane doktore“, tak s váma pěkně zamete. Je mi záhadou, proč ho tam někdo drží, když se místo péče o ženy, zabývá, oběma zahradami. Stačí si vytáhnout jeho ordinační hodiny a srovnat s časy vložení příspěvků Takže mi o slušnosti nic nepovídejte a nevytýkejte. Jsem na spoustu věcí velmi alergický, pak nezbývá, nic jného, než mít snahu uplatnit pořekadlo, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Bohužel, nedosahuji, mistrovství, výše zmíněných pánů, to je PP- mistr výrobního výcviku, nebylo by na škodu znát obor, ještě lepší by bylo, vědět co ty mládežníky naučil a pan Miloš Vysloužil gynekolog v Šumperku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 6.4.2023 22:36

Narazil jsem na cenzora, záleží jen na něm, jestli to tu vrazí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.75 (?), 6.4.2023 21:34

Pro PetraK - Největší přehled odrůd najdete, když si do vyhledávače zadáte "vysloužil databáze ovoce", pokud by tam jmenované nebyly, tak opravdu pouze hledat porůznu po netu.

Jak dávat nové příspěvky je popsáno na úvodní stránce - nápověda úplně dole.    Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1625) - 165.146 (?), 7.4.2023 11:06

Vidím pane Waltře, rozjel jste velkoryse českou jabloňovou ligu.Inu je to Vaše vize a nikdo nemá právo něco rozmlouvat nebo zpochybňovat pokud by to nebyl Váš dotaz na konkrétní odrůdu.Já se tedy ubírám co se týče odrůd trochu jinou cestou.Jde o poznání také zahraničních šlechtění včetně těch nepropagovaných českých.Co jsem na podzim vysadil a co míním dělat s roubováním na jaře jsem zde už psal.Jen doplním, jedním z roubů je i starší odrůda Dukát a jedno novošlechtění z UEB.Chci si ověřit jak je to s tou hořkou pihovatostí a chutí Dukátu.Ostaní odrůdy nebudu zatím zveřejňovat. Tak ať se nám to roubování povede a můžeme poreferovat.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 14.4.2023 10:43
Já měl na podzim po návštěvě ovocné školky velké pokušení kupit tam několik desítek stromů. Letos na jaře když mi došly sazenice révy, měl jsem velké pokušení přiobjednat ještě dalších 100. Dnes jsem rád, že jsem všem pokušením odolal, protože když to tak vidím jak se během minuty zboří něco co už funguje, a pořád stejná písnička dokola a jenom zbytečná práce pro práci, místo toho aby se dělalo něco nového... Nemá cenu pěstovat ani ředkvičky, protože i těch pár dnů je příliš dlouhá doba na to, aby byly dopěstovány do sklizně. Doufám, že nikdo nemá problémy se záplavami...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Biegler - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (210) - 81.144 (?), 14.4.2023 10:46
Byl jsem odhlášen...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1813) - 168.103 (?), 14.4.2023 10:58

máte pravdu, kadete Bieglere. Taky si říkám, že musím být padlý na hlavu, když v lednu koupím pytlík semen kedlubnů, koncem února ho vyseju a budu doufat, že do konce května něco sklidím. A teď mi do toho moje paní přinese z krámu velkou šťavnatou kedlubnu, jakou nikdy nevypěstuju.surprise

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Biegler - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (210) - 81.144 (?), 14.4.2023 11:15
Pane Waltře, málo práškujete, je to pár dní co v televizním pořadu pro zahrádkáře bylo hnojeno plnými hrstmi. Kedlubny se ještě dají, když vám je voda nespláchne, ale ty obrovské hlavy květáku z obchodu, to se obávám, že na normálně hnojené zahradě namáte šanci. Já podobné věci nekupuju a když je zrovna sám nepěstuju, život si bez nich dokážu představit. ;-) Se mnou by prodejny ovoce a zeleniny jako se zákazníkem spokojené nebyly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 14.4.2023 11:25

Od konce-právě jsem se vrátil z kroměřížského Káčka, které se bude několik měsíců rekonstruovat-snad dojde i na kulturnější WCcool?, a mj. jsem koupil i několik kedluben-ještě že jsem nahlédl do spodní bedýnky-tam byly mackovécheeky! Stromky jsem sobě letos nekupoval, s mým nejlepším zeťákem jsme dávali na trvalá stanoviště převážně jabloně z mé miniškolky. Mládenec říkal, že se se mnou za ten jeden den nadřel víc, než za celý týden ve fabricelaugh. SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika