Halehaven a Fairhaven



host - 234.45 (?)
4.11.2023 18:00
PROČ SE TÉ FOTKY TAK BOJÍTE, pane Petře z Pardubic, Diamantový zahrádkář?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
                     
host - 234.45 (?), 4.11.2023 17:39
Tak tedy jinak, diamantový pane Nefotiči: PROČ SE TÉ FOTKY TAK BOJÍTE?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.2 (?), 4.11.2023 17:40

Pane PzP dokažte, že ten obrázek z internetu není na jeho pozemku.Možné je, že ten stromek opravdu vlastní... rovněž ten pozemek... nu což???

Hledáte agenty, spiknutí,zapisujete do notesku adresy... není to už paranoia?Už jsem vám jednou řekl, že není hanbou přiznat nemoc, chyby.Způsobené chyby pojmenovat, chyby napravit, dát se dokupy, a vrátit se.(CITÁT M.Jakeše)Ze srdce vám přeju, aby jste se vrátil v plné parádě.

Mimochodem by mě rovněž zajímalo, jak to dopadlo s vaší ukradenou, prominte mi... zavřenou poštou?   už vám ji vrátili?...máte už odkud posílat rouby?...rád bych si nějaké od vás objednal.děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 4.11.2023 17:42

Breptání brepty 234.45 a spol. asi jen tak nepřestane, takže bych to mezitím shrnul tímto způsobem, pane ze Slovenska: Na Fairhaven jste odpovědi dostal od pánů PP a MH, já už ho nějaký čas nemám, ale tady bohužel nepřesvědčil. Halehavenu jsme se "naospevovali" dost, tak bych jen připomenul, že je velmi citlivý na kadeřavost broskvoně a to více než jiné odrůdy. Že není k sehnání máte jistě vysledované, ale pokud jste to vy, kdo se ptal na South Haven, tak by mě zajímalo, jestli jste ho koupil. Myslím, že by jste nemusel litovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.45 (?), 4.11.2023 18:00
PROČ SE TÉ FOTKY TAK BOJÍTE, pane Petře z Pardubic, Diamantový zahrádkář?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.2 (?), 4.11.2023 18:17

Halehavenu jsme se "naospevovali" dost... naospevovali???jak to naospevovali???nejsou toto slova pana Paľa?..jen Pan Paľo mohol ospevovat! Ten pan Paľo, do kterého jste se opírali co to jen šlo, až jste ho vyhnali.Proto bych ten termín, i jeho dres po vzoru hokejistů, z úcty k němu vyřadil z dalšího používání, a vyvěsil ke stropu haly... nu což???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.2 (?), 4.11.2023 20:05

Je to pěkné, že vám paní Lída ze slušnosti odpověděla ohledně nektarinky Venus.A já bych rád dostal odpovědi ohledně dostupnosti vaší pošty.Obávám se totíž, abych se nedostal do prodlení s dodávkou vaších roubů, kdybych si o ně požádal.Je sice začátek listopadu, a máte jěště nějaký čas vyměřen pane PzP, než nějakou dostupnou poštu ve vašem okolí najdete, která bude vašemu účelu vhodná, a vyhovovat.Mám obavy, aby se to vše stihlo.Myslíte pane PzP, že to lze stihnout do jara?Nevím jak to v Pardubicích funguje s dostupností poštovní služby, a kolik toho zrušili.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 4.11.2023 20:54

Mně se zdá rosti&slavíku, že jste tak trošku spadl na hubu, ne? Pěstoval jste švestky a místo toho, aby jste sem vkládal nějaké příspěvky s fotkami, tak se jen pošklebujete. Psát zhovadilosti typu "doktor bim bam, doktor bim bam", to spíše svědčí o pokročilé stařecké demenci, než o nějakém zahrádkářském fištrónu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 4.11.2023 18:11

Po tom, jak se do PzP navážíte, čekáte, že vám pošle rouby? Opravdu byste se nechtěl realizovat někde jinde? Tady to, jak jste hustej nikdo neocení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 3.11.2023 17:25

Pzp a kdokoliv jiný si může fotit co chce, psát taky. Příspěvek si můžete brát jak chcete a nikdo tomu nezabrání, je to vaše věc. A kdo je vlastně trol?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika