Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Místo Sunhavenu bych v současné době dal Michaelu stavnatejsi pro decka ale je to takové držák a dřív sme byli spíš okrajová oblast.

Teď nevím, jak to myslíte. Držák je ten Sunhaven? Michaelu ani Sunhaven nemám dostatečně odzkoušené. Sunhaveny mám v současné době tři, tak snad něco ochutnám. Michaela zašla, ta druhá roste málo. Něco mít bude. Sunhaven velice kladně hodnotil Paľo i Jirka 1968. Fairhaven, jak jsem už psal jinde, zraje v době, kdy zrají chutnější odrůdy. Můžete mít ale jinou zkušenost. Kamila se vůbec neujala, Roztylská je zajímavá volba. Možná bude stejně raná jako Shraz. Chutnal jsem dneska jeden Springtime. I když jsou zase mojí vinou malé, přesto je to na tak ranou odrůdu špička. Doporučoval bych ji všem. Nevídaná bělomasá pochoutka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika