Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tu sagittarii nemaji ani v Rakousku.je to nova komercni odruda. Podarilo se mne takto koupit asi 20 broskvi 4 roky zpatky z nejmenovane italske skolky. Ta se normalne s domacimi pestiteli ani nebavi, ale tenkrat se na me usmalo stesti a tak se mne sem podarilo dostat ruzne odrudy (vcetne zminene Tardibelle). Od te doby uz se mne to nikdy nepodarilo zopakovat, i kdyz jsem u nich chtel kupovat znova a nepodarilo se to ani mym znamym.

Tardibelle jsem venoval kamaradovi, myslim, ze uz mu plodila i loni, jestli to nepomrzlo. Ja mam jeste Tietar, ktery by mel zrat snad jeste 10 dni po Tardibelle. Letos na nem jsou prvni dva plody, tak jsem zvedavy, jestli tu ma sanci dozrat. Mel jsem i superpozdni Calante ze Spanelska, ktera tu ale opravdu nedozraje, tak jsem se ji zbavil.

Tietar je tady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika