Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No to na ireceptáři moc nedořešili, když se v textu baví jen o dvou typech květů a do popisku dají "růžovité" bez předchozího vysvětlení... ale tak to je, když se text jen kopíruje odjinud. Aprop. děkuji za osvětlení "růžovitých" květů. Až s Vašemi reakcemi mi došlo, že to asi tak opravdu bude, že odolnost miskovité Primissimy v porovnání s ostatními miskovitýmy broskvoněmi je TOP, ale v porovnání třeba s průměrně odolnou zvonkovitou broskvoní na tom bude hůř... no za 5 měsíců uvidíme :-D Člověk se stále učí, chvíli trvalo než jsem zjistil, že mezi odolností proti mrazu a proti mrazu v květu je velký rozdíl a teď se to rozšířilo ještě, že je třeba porovnávat ještě ve stejné kategorii miska/zvonek. Asi to dopadne tak, že Primu přeočkujem na Harbingera a volné místo zaplní Royalvee nebo naopak... ale když už jsem desítky hodin sháněl info o té Primě, tak si šanci určitě zaslouží :-D

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika