Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pre 234.39.Zdravím, tak Fairhaven my dozrieva o čosi skorej ako Radosť, ale čo je zaujímavé, tak my ten Fairhaven aj dlhšie dozrieva, to znamená, že ked už som nemal na odrode Radosť žiadne plody, tak som Fairhaven ešte mohol pár dní dalej konzumovať, plody nedozrievali vplyvom tepla tak rýchlo ako Radosť.A čo sa šárky týka na slivke Hanita, tak samozrejme zvyknú byť náznaky šárky na listoch počas vegetácie, ale na plodoch som to nikdy nepozoroval.Dá sa povedať že za tie roky čo Hanitu pestujem, kedže prví strom tejto odrody som vysadil ešte okolo roku 2002 u mojej bývalej priateľky, tak bola každý rok chuť plodov naozaj vynikajúca, napamätám sa na nechutné plody.Ak budeme držať od stromu Hanity čo najdalej vošky, máme väčšiu šancu že nebude šárka na listoch, takže je ideálne dať lepové pásy na kmeň stromu alebo už aj sprejové lepidlá proti mravcom, ktorý bohužial napomáhajú k šíreniu vošiek na našich stromoch a konkrétne v prípade slivek aj šíreniu vírusu šárky.Dokonca som niekde čítal, že niekto použil na zastavenie postupu mravcov na strom lepidlo na myši, ktoré natrel na kmene stromov.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika