Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte pravdu s tou radostí. Ta moje je několikanásobná, protože i přes nepříznivé klimatické a půdní podmínky, se mi kombinací zkušenosti a intuice podařilo zvolit místo, kde se nadějnému semenáči daří. V minulosti jsem měl koupenou Red Havenku, která rostla spíše jako bonsaj, neustále měla klejotok a brzy odešla do věčných lovišť, nebo tam, kam broskvoně obvykle odchází. Motivaci pro pěstování broskví z pecky mi dal příspěvek pana Jaroslava od Prahy, který tento způsob s úspěchem praktikuje. Nyní mám v plánu naočkování broskvoně na semenáč mandle. Mandloňová podnož je prý do vápencové oblasti vhodnější, než broskvoňová. Ranné odrůdy ovoce jsou vždy atraktivní a žádané, ale pozdější odrůdy mívají lepší příchuť, zdá se mi, že obzvláště ty s tmavě červeným žilkováním kolem pecky. Jak to vidíte vy?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika