Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, také by mě zajímalo, jen informativně, jak se množí broskvoň? Koupili jsme si dům před půl rokem a teprve se na zahradě učím. Všechno je pro mě nové a zjistil jsem, že množení ovocných stromů, mi připadá jak úkon pro jaderného fyzika :-) Mám nějakou enciklopedii od dědy. Tam je popsáno plno možností. Zaujalo mě rozmnožení očkováním. Z plodného stromu udělat očko, které pak "přidělám" na jednoletý strom, který chci aby plodil. Ale ten vezmu kde? Tomu nerozumím... Například že bych z pecky broskve vypěstoval stromek, a až bude mít 1 cm průměr, ho naočkoval? Nebo lze udělat řízek z broskvoně rovnou? Ale to bych pak nechápal, proč očkovat řízek ze stejného stromu jako by bylo očko... Jestli jde rozmnožit řízkováním, kdy je na to nejvhodnější doba? Děkuji za info.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika