Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Našla jsem zde v několika diskusích zmínky o tom, že někteří lidé používají smáčedla, která přidávají do postřiků. Zajímalo by mě, jak například doporučovaný JAR, co by smáčedlo, zlepší účinek provedeného postřiku, přidá-li se do výrobcem připraveného a vodou smíchaného postřiku? Jestliže smáčedlo kvalitu potřiků opravdu nějak vylepšuje, proč výrobce nedeklaruje toto možné vylepšení v návodu k použití? V návodu by mohla být třeba malá větička: Nakonec přidejte pár kapek JARu. Je možné, že o možném vylepšení svého výrobku výrobce neví? Nebo proč někdo vlastně smáčedlo do postřiku přidává? Děkuji všem, kdo mi v této oblasti rozsvítí , asi by to mohlo zajímat i více lidí, když se právě provádějí postřiky broskviček.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika