Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hmm, to je slovo do pranice...! Já sám bych si netroufl tvrdit, že podzim je pro výsadbu broskvoní vhodnější než jaro, neboť nemám potřebné zkušenosti, avšak své prvé čtyři broskvové stromečky, které jsem vysadil loni na podzim se zdárně ujaly. (Sázel jsem relativně brzy, někdy kolem 10. října, při sázení jsem kořeny vydatně prolil a pak až do zámrzu decentně zaléval pro udržení trvalé vlhkosti. Po promrznutí půdy jsem navíc chránil kmínky stromků proti vyschnutí obalením mirelonovými trubkami). Na jaře jsme sázel další dvě a rovněž OK. Ty podzimní však měly v růstu zřetelný náskok. Ve svém okolí jsem nikdy nezaznamenal žádnou kategoricky negativní zkušenost ani s podzimní ani s jarní výsadbou. Takže se ptám, jestli to šířené zpochybňování úspěšnosti a zrazování od podzimní výsadby broskvoní přece jenom není jen memorované dogma?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika