Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,  několk postřehů. 1. Podle mě stačí pro brambory dostatečné množství kvalitníhu hnoje (žádná chemie není třeba), používám koňský, ale hovězí, králičí i ředěný slepičí určitě je také vhodný. Zalévat. možná to bude divné, ale zejména letos, když bylo sucho je vhodné zalévat. Po těchto dvou zásadách jsem měl z malého záhonu (40 m2)  metrák raných brambor , některé velikosti, které nejsou ani u pozdních a sklízel jsem 15. června. Zloušel jsem i druhou úrodu, ale tady jsem pohořel, brambory mi špatně klíčily a špatně tvořily hlízy. Asi skutečně sadba potřebuje něco proto, aby klíčila a rostla "normálně"  Možná to jen nějaký chemická proces ve hlízách, který se během skladování sám "spustí". Možná tento proces lze urychlit nebo "ošidit". Také mě napadlo mít ještě schovanou sadbu z loňska na druhou úrodu, ale to zase sadba do konce června nevydrží. Ví někdo jak na to?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika