Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za odpověď. (:

Letos na jaře jsem koupila certifikovanou sadbu, kterou jsem následně vysadila a výnos byl velmi a velmi dobrý. Doposud se o pěstováni brambor starala mamka, která na jaře sázela i brambory, ktere na podzim koupila v supermarketu. Sklidili jsme někdy ani né to, co jsme nasadili.

Chtěla bych na jaře vysadit sadbu z těch letošních vykopaných brambor. Některé byli malinko strupovité, ty jsem vyřadila. Mohu sadbu nasadit, nebo mám nejprve tuto sadbu nějakým způsobem ošetřit proti napadení virovými chorobami?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika
Jak vytvořit krmítko pro ptáky na Vaší zahradě.

Jak vytvořit krmítko pro ptáky na Vaší zahradě.

Vytvoření krmítka pro ptáky je nejenom skvělým způsobem, jak přilákat ptáčky do vaší zahrady, ale ta...

Trendy ze sítí 33. týden

Trendy ze sítí 33. týden

<a></a>Co sázet v únoru do skleníku?

Co sázet v únoru do skleníku?

Únor je obvykle stále ještě velmi chladným měsícem, takže pokud máte skleník, může být pro vás nápom...