Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
host - 168.195 (?) 
20.4.2020 22:05
Dobrý den, jak prosím dobře odštipovat květy. Jen hlavu nebo i stonek od toho? Děkuji za radu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
               
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 7.8.2008 22:26

Pane Miroslave, to je nádhera!!!  S tím ošetřováním a zaštipováním je sice práce, ale stojí to za to.  Také dávám do truhlíku po čtyřech, jsem stejného názoru jako vy. Podle mne jsou pak bohatší a krásnější - vždyť na těch Vašich je to vidět!   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 74.63 (?), 26.3.2009 10:19

Prosím o radu, kdy surfinie zaštipovat. Zatím je mám koupené, nepřesazené.Jestli začít se zaštipáváním již nyní, nebo až po přesazení do truhlíků. Děkuji. M.xasu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.191 (?), 27.3.2009 20:10

ja by som ich zaštipovala už teraz, čím skôr ich zaštipnete, tým sa Vám skôr rozkonária, keď trochu podrastú,  znovu môžete zaštipnúť a znovu sa rozkonária atď, netreba sa toho báť, ako hovoril môj kolega: Surfínia to je nezmar,

jeden rok som kúpila surfínie až v júni / krásne sadeničky za 15,00 SKK/, hneď som ich zasadila / 3 ks do 50cm truhlíka / a hneď zaštipla, veľmi rýchlo rástli, ešte pár krát / 2- 3x/  som ich zaštipla, rastom za chvíľu dobehli všetky ostatné /aj u susedov /, a krásne kvitli až do novembra - prežili aj mierne mrazíky do -5st. C. Oberala som poctivo odkvitnuté kvety / pod čiaškou so semiačkami som odštipla /, je to práca na vyše, ale Surfínie sa Vám za to odmenia krásnym bohatým kvitnutím.

prajem vám veľa radosti zo Surfínií aj z iných "buriniek"

Monikan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 102.191 (?), 27.3.2009 20:19

pán Mirek!

KRÁSA!!!

dúfam, že sa mi podarí tohto roku / 2009/ odfotiťmoje surfínie

ja som dala do Lebiš-truhlíka 3ks Surfínie /tej istej farby ako Vaše /, párkrát som ich ešte zaštipla,  a myslím, že ten počet stačil, boli krásne         

Monikan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 80.249 (?), 9.4.2009 6:29

Ja som vlani prvy krat nasadila surfinie.Dala som to 60c korytka 10ks, cely ten multipack a boli nadherne. Muskaty som nikdy take pekne nemala.Preto som tento rok muskaty vobec nesadila a zatial mam nasadene len surfinie a premyslam este nad niecim.Neskor pridam foto mojim minulorocnych surfinii.Boli bledunko fialove, skoro az ruzove.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Iconka - (11) - 79.61 (?), 11.4.2009 7:38

A toto je moja minulorocna

surfinia2008
surfinia2008
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.118 (?), 24.4.2009 10:10
Zdravím všechny nadšence, obdivuju a nešetřím chválou nad těmi fotkami.Před dvěma lety jsem měla surfinie na chráněném východním okně, byly krásné, nic jsem nezaštipovala(z nevědomosti),jen odstraňovala uvadlé květy.Toužila jsem po zahradě, finance mi stačily jen na větší byt, ale mám teď dva veliké balkony a od loňska jsem v tom až po uši.Bohužel tady zápasím s větrem, vloni se na surfiniích pěkně podepsal.Teď jsem je tedy běžela zaštípnout(když jsem si přečetla, že se to má)a přeju všem, ať Vám to roste jak o život. Alice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.34 (?), 25.4.2009 6:18

 Alica ya seba dakujem... vcera som si kupila dalsiu novu surfinku, plnokvetu,yltu, taku som este nemala, tak sa tesim.Zuzana´-Iconka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Škůrek Miroslav - (30) - 40.193 (?), 5.6.2009 3:45

Odfoťte a dejte nám všem ukázat, osobně se těším Moniko.My udělali tento rok změnu a zasadili jsme plnokvěté, polopřevislé muškáty, tak uvidíme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika