Příspěvky uživatele - Škůrek Miroslav

Poznáte odrodu?, 17.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, vím,že je těžké rozeznat některé odrůdy, ale i přesto to zkusím.Dcera koupila domek se zahrádkou a tato broskev byla na jaře skoro před popravou (v pozadí je vidět skládka),ale já ji ostříhal a dal jsem jí možnost, aby se ukázala, jelikož... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 3.3.2011
Úplně mě spadla brada. Prostě nádhera. Žádná umělotina, toto,přírodní staveníčko je prostě nejhezčí věc, co v této sekci je.
Toptaste, 3.3.2011
Já Toptasty vysadil v době, kdy ještě nebyly k mání a prodávaly se po pár kusech na osobu. Taky jsem vyčet, že to bude nejlepší odrůda na pálení kvůli vysoké sladkosti. Na podzim min.roku jsem posbíral na chuť z každého stromu cca po 5ti švestičkách... celý příspěvek >
První slivoně už zrají, 1.8.2010
Já tento rok také poprvé ochutnám švestičky, které jsem si dovezl až z Plzně -Toptaste.Už jsou modrorůžové, prý jsou nejsladší, dobré na pálenku, tak jsem zvědav.Každý strom urodil 3-5 švestek, tak nyní akorát do papulky pro děti
Stihnu ještě vypěstovat zavařovačky?, 15.6.2010
Lidičky, jsem z jihu Moravy a zde zatím nebyly příznivé podmínky pro růst okurků.Dá se říct, že všechno zhnilo.Poraďte mi, myslíte,že mám risknout novou sadbu a že okurečky, zavařovačky ještě stihnu vypěstovat?Děkuji
Skalka ve svahu nebo trávník, 19.7.2009
Není to po roce, omlouvám se.Fota jsou vložena sice po roce, ale ta první je focena před 4 roky, takže odstup je 4-letý.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 30.6.2009
Nádhera.U mě ty modré vítězí.
Pilatka svestkova, 15.6.2009
Calypso 480SC je opravdu vynikající!!! Navíc je smrtící na mandelinku, veškerý savý, žravý hmyz.Pro mě 1.Mám konzumní gigant švestku,stříknu jednou když raší pupeny,pak těsně před květem.Výsledek je ten,že musím protřepávat nyní větve,aby se mi... celý příspěvek >
Skalka ve svahu, 13.6.2009
Jožko, dík za rady, některé kameny utopím, do oblázků se nám nechce, se změnou horizontu už nepohnu, nemá smysl vše bourat jen kvůli pár centimetrům a s tím telefonním sloupkem opravdu neudělám nic.Už nyní je ale zamaskován z polovičky vysokou,... celý příspěvek >
Preprava kvasu, 13.6.2009
Tak.
Preprava kvasu, 10.6.2009
Když jsme u toho prodeje švestek-myslíte že nebudu mít problém je v budoucnu prodat? Jsem zatím nezkušený sadař, zrušil jsem na zahradě starý vinohrad a zasadil 10 stromů, zatím dosti vzácné, nedostatkové odrůdy Toptaste, která by měla být šlechtěna... celý příspěvek >
Zežloutnutí listů, 10.6.2009
No, teď jsem si přečet víc příspěvků, hlavně ten o hnojení, kde píšete i vy a musím říct, že jsem tak zastrašen, co všechno broskev chce, že uvažuji, že na podzim jak se říká "pudou" a místo nich dám něco jiného.Na toto nemám opravdu... celý příspěvek >
Zežloutnutí listů, 10.6.2009
Děkuji, nevěřil jsem, že budete s odpovědí tak rychlý, je vidět, že tento web tu máte "pod palcem".Zítra ji hned stříknu.Víte, já zasadil sad švestek a při té příležitosti do volného místa jsem dal ty dvě broskve, protože jich mám hrozně... celý příspěvek >
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 10.6.2009
Co se týče toho oschnutí-je to bezesporu padlí a přípravků na postřik je mnoho, v každé prodejně Vám poradí.Nevím, zda to zachráníte, nevím v jaké fázi nemoc máte, ale důležité je: NIKDY nezalévat z vrchu, je nutné koupit samozavlažovače, přidávat... celý příspěvek >
Zežloutnutí listů, 9.6.2009
Vidím, že jsem ve správné sekci s odborníkama.Pánové, zasadil jsem před 2 roky broskve (odr.Harbrite) a nyní mi žloutnou listy.Půda asi nebude ideální, je to černozem, jih Moravy.Než stromky vyfotím a vložím zde do diskuze, ptám se: dělám chybu, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika