Balkon na západní straně



Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 185.153 (?)
17.4.2010 12:39

Gabčo, moc krásné kytičky-pastva pro oči!!! Zajímalo by mne(na obr.4),v jak velikém truhlíku a kolik rostlin tam bylo?Zdravím B.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 93.119 (?), 15.4.2010 15:40, zobrazeno: 26961x

Dobrý den,

Potřebovala bych poradit jaké rostlinky pěstovat na balkoně který je na západní straně... Loni jsem měla muškáty kvetly dobře ale ráda bych vyzkoušela něco jiného.Které rostlinky nepotřebují moc sluníčka? Děkuji všem za rady a tipy.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 103.29 (?), 16.4.2010 12:47

Dobrý den,

je to ideální místo pro fuchsie, kterých je mnoho druhů, dále pro netýkavku a begonie. Já osobně mám nejraději fuchsie.Netýkavku byste si mohla sama vysét, pozor,klíčí na světle.Je hodně závislá na zálivce, ale kvete nepřetržitě až do zámrazu.

Hodně zdaru při pěstování.

Bláža

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 93.119 (?), 16.4.2010 13:05

Dobrý den Blážo,

děkuji za rady..fuchsie určitě zkusím, jsou moc pěkné..Co myslíte, šly by mi na balkoně i Millions Bells, nevím jak se to přesně píše..

Hezký den

Radka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 103.29 (?), 16.4.2010 13:24

Dobrý den, Radko,

Milions Bells jsem kdysi také pěstovala, ale v závěsu na sluníčku.Byl náchylný k plísni a mšicím, pokud bylo hezké počasí super, v chladnějším a deštivém počasí už to nebyla žádná sláva.Ale vyzkoušejte, snad se vám bude dařit lépe.Konečně u nás přestalo pršet, tak pádím na zahradu.

Příjemný den

Bláža

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 171.228 (?), 16.4.2010 20:00

Radko, každý máme jiné zkušenosti s jinýma kytičkama. Já mám milionky každý rok už 6 let a plíseň jsem na nich nikdy neměla. Mšice, svilušky, to jo, ale pokud odhalíte včas, jsou postřiky, které zabrání úhynu rostlin.

Jinak mám zkušenosti s různýmy světovými stranami, takže i na západě by se jim mohlo dařit.

Ještě jedna otázka? Bude vám do nich pršet nebo budou chráněný?

Je fakt, že já je mám buď pod střechou nebo chráněný aspoň částečně.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 176.18 (?), 16.4.2010 22:13

Když jsem ještě bydlela u rodičů, tak na západním okně šly perfektně "tyrolské karafiáty"...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 191.35 (?), 16.4.2010 22:31

Na západní straně fuchsie budou mít moc slunce, spíš se jim daří na SZ či SV. Na západ bych dal běžné kytky.    VK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 93.119 (?), 17.4.2010 7:58

Zdarvím VK,

Mě na balkon svítí sluníčko až tak po čtvrté hodině a to ještě ne na celej..

Ale děkuji všem za rady..určitě něco vyzkouším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 93.119 (?), 17.4.2010 7:54

Zdravím Gabčo,

Tééda ty jsou krásný... Byly by chráněný..Tak to já je zkusím..moc se mi milionky líbí... Snad mi půjdou ikdyž určitě né, tak jako vám...:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 185.153 (?), 17.4.2010 12:39

Gabčo, moc krásné kytičky-pastva pro oči!!! Zajímalo by mne(na obr.4),v jak velikém truhlíku a kolik rostlin tam bylo?Zdravím B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika