Jaký makrolon/polykarbonát?



host - 79.200 (?) 
27.7.2015 13:21, zobrazeno: 9260x

Zdravím,

mám dotaz ohledně zastřešební střechy u pergoly. Nqakonec to u nás vyhraje makrolon/polykarbonát, nejlépe bronz s hrubší strukturou. A nyní k dotazu, Koukal jsem na klasický plochý, poté komůrkový a nyní trapézový. Tušíte, jaké jsou zde extra rozdíly? Jak je to s životností či nosností sněhu? U trpézového mě překvapila záruka na krupobití 10 let a hlavně na tom s hrubším povrchem by nemuselo být vše vidět. Máte nějaké zkušenosti?

Děkuji předem všem.

Jarda

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 231.162 (?), 28.7.2015 7:30

no řadu let kupuji od firmy lanitplast, a drží, nešisuje a přežil x krát i kroupy, jednou jsem koupil v bau bau kousek do střešního vylejzáku a za tři roky byl propálenej od sluníčka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 28.7.2015 11:47

Nqakonec to u nás vyhraje makrolon/polykarbonát, nejlépe bronz s hrubší strukturou...měli jsme a nakonec to u nás navždy prohrál a vyhrálo zastřešení z palubek. A proč prohrál? Protože přes něho vždy trochu svítí slunko a nedělá úplný stín a nakonec ho po x letech probily kroupy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.200 (?), 28.7.2015 14:57

Zdravím,

děkuji za reakce, značku mám přesně vybranou, jak píšete wink Ohledně zastřešení palubkami či OSB deskami, také jsme tady po doporučení uvažovali, ale budeme ji mít až k plotu souseda, museli jsme zažádat o povolení a nechtěli jsme to úplně i kvůli nim zatmavit a vlastně ani nevím, zda by to prošlo, takže tak, jen pro info cool

Mějte se.

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika