Jaký makrolon/polykarbonát?



host - 79.200 (?) 
27.7.2015 13:21, zobrazeno: 9259x

Zdravím,

mám dotaz ohledně zastřešební střechy u pergoly. Nqakonec to u nás vyhraje makrolon/polykarbonát, nejlépe bronz s hrubší strukturou. A nyní k dotazu, Koukal jsem na klasický plochý, poté komůrkový a nyní trapézový. Tušíte, jaké jsou zde extra rozdíly? Jak je to s životností či nosností sněhu? U trpézového mě překvapila záruka na krupobití 10 let a hlavně na tom s hrubším povrchem by nemuselo být vše vidět. Máte nějaké zkušenosti?

Děkuji předem všem.

Jarda

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 231.162 (?), 28.7.2015 7:30

no řadu let kupuji od firmy lanitplast, a drží, nešisuje a přežil x krát i kroupy, jednou jsem koupil v bau bau kousek do střešního vylejzáku a za tři roky byl propálenej od sluníčka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 28.7.2015 11:47

Nqakonec to u nás vyhraje makrolon/polykarbonát, nejlépe bronz s hrubší strukturou...měli jsme a nakonec to u nás navždy prohrál a vyhrálo zastřešení z palubek. A proč prohrál? Protože přes něho vždy trochu svítí slunko a nedělá úplný stín a nakonec ho po x letech probily kroupy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.200 (?), 28.7.2015 14:57

Zdravím,

děkuji za reakce, značku mám přesně vybranou, jak píšete wink Ohledně zastřešení palubkami či OSB deskami, také jsme tady po doporučení uvažovali, ale budeme ji mít až k plotu souseda, museli jsme zažádat o povolení a nechtěli jsme to úplně i kvůli nim zatmavit a vlastně ani nevím, zda by to prošlo, takže tak, jen pro info cool

Mějte se.

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika