Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Proč ta věta nezní důvěryhodně?  Spíše bych měla obavy zavařovat s nedotaženými víčky. Vše zavařuji s Twist víčky a jsem plně spokojená. Zkuste si přečíst několik receptů na zavařování. Tam se to píše jasně - řádně dotáhnout. Je sice pravda, že u kyselých zavařenin se na víčkách udělají rezavé skvrny, ale s tím počítám. Zavařuji již 40 let a dost ve velkém. Každý má své zkušenosti, já tu napsala své. Omnia víčka jsem přestala používat už před několika léty. Měla jsem hlavy na uzavírání víček z umělé hmoty, kovové i s kuličkami a pokud se hodně zavařuje, tak dlouho nevydží. Nemáte-li víčka na opakované použití, tak takové zavařování se mi prodražilo, proto používám teď na zavařování sklenice a víčka Twist.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika