Lipnice roční



MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 39.3 (?)
11.9.2017 11:54

Dobrý den,

zajímavé nicméně po pár dnech je poměrně brzo na nějaký závěr, ostatní druhy mohou mít jen zpoždění, ale snad tomu tak nebude. Aplikoval jste to plošně nebo jen bodově?

Pokud to bude fungovat jen na lipnici roční tak pak stačí suchou trávu vyhrabat a přesít, pokud to pocuktujete substrátem tak to pomůže lepšímu klíčení, lze to spojit s vertikutací, která Vás asi nyní čeká.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 211.30 (?), 30.7.2017 13:35

Dobrý den. Tak po telefonatu s panem Ing. ze šlechtitelské stanice Větrov mi bylo doporučeno postříkat to stompem alespoň dvě sezony a přesít trávník jílkem který by ji měl potlačit. Lipnice roční prý vydrží rok a nějaky měsíc pak zahyne ale tím že se v samém místě vysemení tak je to nekonečný boj. Tak uvidím jak budu uspěšný. Hezký den

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.72 (?), 30.7.2017 16:25
Pumu extra som vcera kupil za 24 eur 60ml v OBI v Rakusku, u nas ju nepredavaju.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.30 (?), 8.9.2017 7:19
Dobrý den. Tak jsem zkusil přípravek Sencor Liquid a zatím s úspěchem zničil Lipnici a ostatní žije. Zkusil jsem to na kousku zahrady tak uvidíme. Tu pumu jste zkoušel?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.30 (?), 10.9.2017 10:48
Dobry den. Tak vysledek po trech dnech pouziti pripravku Sencor Liquid se dostavil. Zatim opravdu zloutne jen lipnice tak uvidime. P. Martine jak postupovat dale? Staci mista jen presit? Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 39.3 (?), 11.9.2017 11:54

Dobrý den,

zajímavé nicméně po pár dnech je poměrně brzo na nějaký závěr, ostatní druhy mohou mít jen zpoždění, ale snad tomu tak nebude. Aplikoval jste to plošně nebo jen bodově?

Pokud to bude fungovat jen na lipnici roční tak pak stačí suchou trávu vyhrabat a přesít, pokud to pocuktujete substrátem tak to pomůže lepšímu klíčení, lze to spojit s vertikutací, která Vás asi nyní čeká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 249.117 (?), 11.9.2017 13:23
Dobry den. Zkusil jsem to zatim bodove na cca 2m2. Zkusil jsem postrikat i druhy ktere tam patri tak uvidime. Dam vedet. Jinak uz jsem poridil Swardman Edwin. Maji zajimavou akci a sekacky vychazi na zajimave ceny. Hezky den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 39.3 (?), 11.9.2017 14:10

děkuji, co myslíte toum zajímavou akcí?, vím o tom, že měli zdarma vertikutační kazetu, ale nic jiného jsem nazachytil. Osobně čekám spíše na aku verzi, ale samozřejmě pokud Vás vyšla sekačka na zajímavou cenu tak budu za info rád, vím o dost potencionálních zájemců co pokud by klesla cena tak by neváhali :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 251.193 (?), 12.9.2017 8:01
Dobry den. V Rijnu ma prijit novy model Evo2. Takze dali na prodej predvadeci a vystavni kusy. Ja jsem sehnal sekacku ktera byla vystavena na obchode fakt jako nova za 34tis. kdyz si nejakou vyberete tak bud ji koupite rovnou nebo si ji muzete pujcit za 2500kc na mesic a kdyz se treba po 3mesicich rozhodnete ji koupit tak vam od te ceny odectou pronajem. Prikladam muj model.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.245 (?), 11.9.2017 21:11

Dobrý den, a jaké jste použil dávkování u Sencor Liquid v návodech není použití do trávníku děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 251.193 (?), 12.9.2017 8:12
Dobry den. 1ml na 1l. Mam to zatim namychane v malem 1l postrikovaci a zkousim to bodeve. Vy jste zkousel uz nejaky postrik jestli funguje? Dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika