Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Květnatou louku mám, vysela mi zahradnická firma. Po 10letech se skladba určitě proměnila, ale nějak mi to je jedno. Sázeli jsme ji pod lípy, s vizí mít tam někdy v budoucnosti i úl(úly) Jaké trávy tam jsou netuším, v těch se moc nevyznám,  jsou tam od začátku kohoutky, které jsem poprvé uviděla až na ní, u nás právě v přírodě kolem nerostou, jsou tam hodně svízele, syřišťový a hezky vonící(alespoň si myslím, že taky svízel) třezalka, kopretiny, pryskyřník, kozí brada, chrastavec, vikev, kozlík..a nejvíc se mi tam teďka plehní nevím odkud a nevím jak se jmenuje(a kde tu potvoru najít?) taková bleděžlutá kytka, chlupaté listy, podobná snad nějaké mochně či čemu. Já fakt nevím, kde tuhle kytku hledat. Nenapadá vás něco? (podle toho popisu sotvacheeky) Louku sečeme maximálně dvakrát ročně - v létě a na někdy ještě na podzim. Ano, je vysoká, polehne, suchá tráva moc parády nenadělá, chodit se po ní opravdu nedá - ale na to ji nemáme. Teď řešíme, vzhledem k šíření bylin na nejbližších květinových rabata, že ji přesuneme o kousek víš, za živý plot, kde je vysazený takový mišmaš stromů a keřů a jetel tchánům pro králíky a původní louku budem sekat už na krátko. Konvalinka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika