Vysavač



host - 209.64 (?) 
2.3.2010 18:18, zobrazeno: 7223x

chtěl bych tento rok koupit Pondovač ma někdo s timto vysavačem nějake zkušenosti zajimalo by mne jestli se daji vysat i řasy.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 209.64 (?), 5.3.2010 20:20

tak to vypada že nikdo asi nema zkušenosti z vysavačem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
trilobite - (21) - 178.7 (?), 22.3.2010 8:43

Řešení je jednoduché :-)

Kupte drahý vysavač nebo se inspirujte fyzikou. Je to stejné jako čištění akvárka, jen větší :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
ospaly - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (97) - 201.216 (?), 23.3.2010 9:56

Uz tu bola o tom diskusia, skuste pohladat. Ale odpovedal tam aj predajca, a dalo sa vycitit, ze bezne vysavace nie su nejake uzasne. Ale pokial nebude velka hlbka mohlo by to fungovat. P.S: sam nemam skusenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 23.3.2010 21:28

Ono je to ošidné, nejlepší bude, když si to někde vyzkoušíte. Jestli to saje dobře nebo špatně, je hrozně subjektivně hodnocené, spousta lidí na běžnou údržbu jezírka nebere vůbec ohled, a pak mají pocit, že jim vysavač během jednoho dne jezírko dá do pořádku :(Jestli hledáte vysavač na běžnou pravidelnou údržbu (trávník taky sekáte, hrabete, hnojíte a já nevím co ještě), pak asi budete spokojen. Jestli jste ten typ, kdy ho vytáhne za rok jednou z garáže, tak to myslím nebude stroj pro Vás. 

Prostě si ho někde od známého na půl dne pujčte, a zkuste si ho u Vás doma. V tomhle Vám nikdo neporadí správně, musíte sám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.64 (?), 24.3.2010 19:37

děkuji za názory, ale jde mi jen jestli vysavač vysaje řasy ktere jsou na kamenech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 25.3.2010 9:31

Pokud nejsou pevně přirostlé, tak je dokáže nasát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.13 (?), 25.3.2010 12:00

snad se ptám na správném místě.Mám oroblém s vysavačem Pondovac, koupený v loni.A v loni také pracoval normálně.Letos ho nemohu zprovoznit.Nenasává a motor běží, klapka těsní.Sestavení je jednoduché tak tam jsem snad chybu neudělal.Všiml jsem si ale že, mezi nádrží a hlavou není těsnění což by mohlo způsobit sání falešného vzduchu.Je to logické, ale pro mne je záhadou kde by to těsnění mohlo být, nedovedu si vybavit zda jsem ho vyndaval.A kdyby tak bych ho mněl zcela přivazané k vysavači.Dělám to tak se vším.Takže celkem pochybuji o tom, že to tesnění/odpovídalo by to "O"kroužku přibližně průměr 400 x 6mm v průřezu.Prosím majitele vysavače o radu resp.info

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 25.3.2010 20:37

Jedná se o Pondovac 3? Pokud ano - když zacpete výpustní otvor dole na výpusti a otvor na vpusti (kudy vchází vysávaná špína) - kde cítíe tah?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.13 (?), 31.3.2010 10:35

děkuji za reakci.problém je již odstraněn.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika