Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Někde jsem viděl reportáž, kde candátky bez větších problémů odchovávali na granulích - podobné těm pstružím resp. možná právě pstružíma (a to už od plůdku a až po generační rybu)! A byl jsem celkem překvapen, že candát nemá s granulema problém... Takže jestli bych měl uvažovat o chovu candáta já, tak asi pouze na granulích! S tím odchovem "často se množících ryb" jako krmení byste čekal na candáta asi i několik let, než by byl "jedlej"! V té reportáži za 1 rok dokázali vykrmit (intenzivním výkrmem!) candáta na nějakejch 20-25cm! Což moc k jídlu ještě není! Takže i s intenzivním výkrmem tak 2 roky minimálně! Nevím no... ale přiznám se, že čerpám jen s té reportáže a víc o tom nevím, tak mě někdo znalejší kdyžtak opravte! To se raději pusťte do duháků - jestli na to máte jezírko! Ti mají skvělý přírůstek a jsou k jídlu klidně za 3-5měsíců od nasazení!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika