Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, pstruzi - to už jsou opravdu,,velká hovada" a pak tam mám nějakých 5 ostroretek a pár bělic. Z malých rybek je tam jen těch pár střevlí a proto bych brala,,hejnečko" menších rybek - slunečnice, taková malá baculatá  se mi líbila. Nechci býložravé ryby, aby mi ozobávaly lekníny, ale dravé kvůli komárům  - jezero mám těsně u domu. Líbili by se mi i zlatí karasi, ale manžel nechce moc výrazně zbarvené ryby - promiňte mi to, vášnivý chovatelé Koi kaprů - prý to není žádný cirkus, ale prostě biotop 

Pstruzi mají 40cm a jsou to malí žraloci...Nevím, co Vám dělali s koi kaprama ale vloni se mi stalo, že malá užovka chtěla přeplavat skrz, najednou se kolem zařízla ploutev jako v ,,Čelistech" a užovka zmiznula. Pak ,,vřela" voda a užovka už nevyplavala  Tehdy mně fakt naštvalo a už jsem měla sto chutí, nabídnout je na ten gril....Jenže - je to holt příroda. Akorát by jsme asi do ní neměli zasahovat sypáním granulí a vykrmovat taková telata  Byla jsem naštvaná o to víc, protože já jsem těsně před tím, tu užovku fotila na mole. Tohle je fotka in memoriam...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika