Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Doporučuju projít http://koiphen.com/forums

sice je to anglicky ale z velké části nejlépe přijdete na to, jak si udělat filtraci s obrázků filtrací, které už někde fungují, pokud máte nějakého známého jezírkáře zkuste nakouknout do jeho systému a uvidíte, pokud ne, určitě fotky z koiphenu stačí, kousek výš je taky někde link na postup jak vytvořit jednoduchý vortex filtr.

V podstatě jde vždycky u filtrací které mají v sobě nějaká filtrační média jen o několik věcí:

- dostat tam hodně média (čím víc filtrační plochy, tím líp)
- nějak tam dostat vodu z jezírka (čerpadlo nebo gravitace)
- nějak vypouštět vodu ven
- a aby se to jednoduše čistilo

třeba sud, do toho dáte třeba zeolit a keramzit, na dno hodíte hadici, která je vývodem z čerpadla, a do vrchní části sudu vlepíte trubku...
Na 15 m3 to samozřejmě bude trošku něco jiného, ale základ to taky je :) sám mám 6m3, s šesti koi (vodními prasátky: D)

a s podobnou filtrací jsem byl minulou sezonu docela spokojený, ale ryby rostou a tím samozřejmě v další sezoně vyprodukují více odpadu, proto jsem se rozhodl stavět po svém. :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika