Vysavač připojený na filtraci



host - 43.38 (?)
15.7.2013 6:33

Pokud máte připojený vysavač do nasávací větve - nemůže Vám nasát tu vodu??

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 12.171 (?), 21.5.2013 9:47

Já nemám vysavač připojený přes skimer, ale normálně do nasávací větve. Sice jsem spotřeboval závratný počet 1 T-kus a 1 ventil, ale nemám problémy :-) A navíc si mohu přivíráním ventilu na sání z bazénu regulovat intenzitu nasávání přes vysavač...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.38 (?), 15.7.2013 6:33

Pokud máte připojený vysavač do nasávací větve - nemůže Vám nasát tu vodu??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.15 (?), 27.6.2015 15:47

Dobrý den, když vysávam bazen vysavačem tak mam dám filtraci do polohy filtrování nebo vypouštění?...mě se zdá že když dám filtrování tak se mi vrací nečistoty spátky tryskama do bazénu.. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 27.6.2015 15:52

Obojí je správně. Když je na dně hodně svinstva, je lepší to odsát ven. Když normálně, stačí to do filtru a pak vyprat písek. Že při vysávání a filtraci se kal vrací, je něco v nepořádku, písek, nebo propouští víceventil kam nemá. Nebo - neuražte se - to máte ne na filtraci, ale na cirkulaci = špatně přepnutý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 204.183 (?), 29.6.2015 9:37

Tak lepší to je ven.Protože si přes filtr do něj naděláte bordel a žádnou vodu neušetříte.Stejně musíte filtr potom propláchnout a vyjde to na stejno.Akorád se nemusí tak dobře proplácnout a to může bejt začátek problémů s filtrováním.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 197.119 (?), 5.7.2015 21:24

Dobrý den, při vysávání se skimvak přisaje, ale po chvíli se talíř se pustí. Pokud skimvak sundám, vyjmu košík a hadici strčím přímo do otvoru filtrace, vysávání funguje bez problémů.Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika