Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dávala jsem taky dotaz na žloutnutí rhododendronů, vyzkoušela jse lecos, mám jich asi padesát, tak moje zkušenosti po letech jsou asi takové, kde bude roďák nesmí být ani trochu vápna, na jedno místo jsem ho měnila asi čtyřikrát, nakonec jsem vykopala velkou díru všechnu zeminu dala pryč, navezla novou potom rašelinu, přidávám říční písek, potom mulčovací kůru.dvakrát do roka přidám do zálivky železo a dvakrát hnojivo granulované které pomalu uvolňuje živiny, nádherně se ze žlutých listů staly zelené krásně kvetly, teď mají nasazeno zase, ale podepsaly se na nich holomrazy, jak to bylo možné tak jsem zalívala, ale zase mají teď jinou nemoc tak nevím.Zahradu mám jihovýchod-jihozápad, tak mladé rostliny musím přistínit, ale zvyknou si.Iva

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika