Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milý pane "Starostlivý", hosté 224.17 a 241.251 Vám odpověděli skoro dojímavě. (Ferda Mravenec perfektně). Mě se až nevýslovně líbí nápad 241.251! To bych určitě nenechala bez povšimnutí :-))

M.j. u nás na lodžii se před cca pěti roky usadily "samotářky" v dírkách po špruclích od opěradla staré židle. Tu tam pan domácí má k posedávání. Vlastně už  "měl". V loňském podzimku jsem se vrátila z dovolené a "včelí židlička" nikde. On jí vyhodil. Bylo mi to tuze líto. Ale příští týden se budou lodžie rekonstruovat a musí se ze zdí odstranit háčky na prádelní šňůry. Možná, že se do dírek po háčcích zase holky nastěhují. V Praze se mi stalo totéž před 15-ti roky. Věřím, že se ozvete, jak jste se rozhodl. Držím pěsti! betula.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika