Trubač - zmrzl?



host - 224.126 (?)
18.8.2007 14:21
Trubač mám taky, přivezla jsem ho asi z Řecka a dlouho ani nevěděla co to mám na záhoně, aže letos krásně kvete. Jenom mám dotaz, kmínek je dost vysoký - až na konec plotu, nemohla bych ho na jaře seříznout, aby se plazil tam, kde chci já? A také jsem ho zatím jednou zkusila rozmnožit - ale to se nepovedlo. Díky všem za odpověď.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 164.130 (?), 12.2.2007 8:52

Pred dvema lety jsem vysadila trubac a cekam jestli letos pokvete.

Rekne prosim nekdo jak strihat,nekde jsem cetla lonske vyhony,ale zatim je jeste slaby.Dekuji pekny den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 36.33 (?), 9.8.2007 8:28
Zdravím milovníky trubače mám 2 barvy žlutý a oranžový. Už 3 rokem je na zimu balíme aby nezmrzli protože jsou dost choulostivé. Jeden mě kvetl hned 2 rok a ten druhý letos. Dali jsme k nim mulčovací kůru aby v létě zbytečně nevysychali. Zatím jsou pěkné a daří se jim.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marča - (44), 9.8.2007 10:10
Loni jsem si kousek přivezla z Francie. Přes zimu byl mezi okny - aby nezmrzl, hezky se ujal má 1 výhon asi 40 cm a dělají se na něm poupata. Letos jsem z Francie přivezla další, ale měl bílé květy (nejsem si jistá že je to trubač, sice tak vypadal, ale nikde jsem nečetla, že by mohl být i bílý) tak se uvidí. Zatim se mu daří dobře.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.27 (?), 10.8.2007 11:43
Trubač někdy kvete až za několik let.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.126 (?), 18.8.2007 14:21
Trubač mám taky, přivezla jsem ho asi z Řecka a dlouho ani nevěděla co to mám na záhoně, aže letos krásně kvete. Jenom mám dotaz, kmínek je dost vysoký - až na konec plotu, nemohla bych ho na jaře seříznout, aby se plazil tam, kde chci já? A také jsem ho zatím jednou zkusila rozmnožit - ale to se nepovedlo. Díky všem za odpověď.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 172.40 (?), 23.8.2007 14:14
Mohla.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.3 (?), 24.8.2007 7:29
Určitě můžete kmínek zakrátit, on obrazí a šlahouny naveďte tam, kam potřebujete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.81 (?), 13.1.2009 20:48

taky mam trubac nekolik let, vzdy se na zimu"ztrati"ale vzdy vyrasi, dela to bezne, pokud by nevyrasil, tak nezmrzl, ale uschnul, ja ho pred zimou vydatne zaliji a kdyz je "sucha" zima tak i v zime

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 25.6.2011 15:46

také pěstuji už cca 5 let trubač a ještě nekvetl, mohla bych ho ještě nyní zastříhnout? utvořil by nové výhony a kvetlby? Co poradíte nebo to mám nechat napřesrok?Děkuji za rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika