Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Postavil jsem si taky sušičku, trochu jinou, jednodušší, ale myslím, že bude mít podobná úskalí.
1. Pro bylinky, houby lipový květ, bez, šípky, aj je sušička zbytečná, protože stejně dobře uschnou na půdě či ve větrané místnosti.
2. Problém mám se šťavnatým ovocem, zeleninou, rajčaty, které dřív, než uschnou, začnou kvasit, plesnivět či hnít. Tady je sušička na místě. Problém však nastane, když slunce zajde pod mrak, začne pršet nebo když přijde večer.
3. Řešením by mohloo být přídavné topítko, které by se spustilo v případě výpadku slunečního svitu. Ovoce mi totiž nikdy neuschne za jediný den.
4. Posledním problémem je, že nejčastěji sušené ovoce - jablka a švestky - dozrávají v době, kdy slunečného svitu je přes den málo a jeho intenzity rovněž.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika