Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Cože? Tak to jste trochu mimo. Tyhle diskuse se tu omílají už kolikátý rok a mám pocit že to stále málokdo pochopil. Takže ještě jednou. Myrobalány jsou běžně žluté, v podtstaě je to jejich nečastější barva spolu s červenou. Mirabelky jsou jen žluté, popř. s líčkem a hlavně maj úplne jinačí habitus, prostě proto že to je slivoň. Slivoně dělíme na švestky, plošvestky, mirabelky, reglody, slívy a špendlíky a určitě by se dalo ještě pokračovat, ale myslím že takto to stačí... To co roste kolem cest nejsou špendlíky, ale myrobalány, bez výjimky. Pravý špendlík je vyloženě zřídkavá záležitost a když někdo píše že u nich je toho hromada, jedná se vždy o myrobalán. Myrobalánu se lidvě říká totiž špendlík, nebo mirabelka, ale pravý špendlík i pravá mirabelka je úplně něco jiného. Je to takto jasné? Omlouvám se za podrážděný tón, ale už mě tohle vysvětlování vážně nebaví... Je tu mimochodem k dohledání na foru jedna rozsáhlá diskuse, která řeší přesně to saamé já doufámn že absolutně zbytečně nevzniká ted diskuse další o tomtéž...

           Ing. Fidla

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika