Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na své renklodě neznám co je moniliový úžeh, větve neprosychají, mají po řezu každoroční přírustky zdravého dřeva, a ani plody extra nehnijí, a nejsou napadeny plísněmi, a houbovými chorobami, pokud je vosy, včely,a jiná havěť nepoškodí.Soused má dvě renklody, a i když se o ně nestará mají sytě zelené zdravé listy.Je taky včelař, takže mu vůbec nevadilo loňské extrémní napadení listů mšic, nic s tím nedělal, ba naopak byl rád, když jeho včely létaly na strom sát sladkou medovici, kterou mšice vylučují.Loňský rok z pohledu napadení mšic byl extrémní, nikdy jsem toto nezaznamenal.Letos je zatím pokoj.

Nepozoroval jsem na své renklodě menších plodů, bývají relatívně velké, bez poškození, a nepadají samovolně.

I když si tady na foru mnoho zahradkářů stěžují na monilii ve dřevě, já s ní nemám žádné problémy.Loni mi uschla jedna větev na mladé švestce napadená monilii, toť vše.

rostislavik

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika