Příspěvky uživatele - Bohuna

Záhadná rostlina - identifikace, 30.12.2015
Myslím si, že je to čemeřice latinský název nevím
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 8.7.2015
Ty tmavé skvrny na plodech je strupovitost. Postříkejte Horizonem, jen nevím jak dlouhou má OL. Ty skvrny už letos nezmizí, alespoň to nebude tak rychle pokračovat.  Plody byly k jídlu bylo to spíše estetické, ale já to měla v menší míře... celý příspěvek >
Řez meruněk, 5.6.2015
Mě dílčí cíle nezajímají ale snažím se o ty stromy drobek pečovat, né jim ubližovat. Proto jsem měla i ten dotaz. Netoužím mít nůžky pořád v ruce, ale udržovat korunka se drobek musí. Jinak by to byla džungle a ze švestky by byl už dávno topol a to... celý příspěvek >
Řez meruněk, 5.6.2015
Tak se do toho dnes pustím, švestka je obalená tak jsem ji nechtěla ublížit. Ještě jednou mockrát díky. Bohuna
Řez meruněk, 4.6.2015
Vážení odborníci přes ovocné stromy, prosím poraďte. Mohu v těchto vedrech provést udržovací řez meruňky a švestky? Nebo mám radši počkat až pominou ty vysoké teploty? Ještě jsem se k tomu letos nedostala.Řez bych dělala až po 18 hodině, kdy se... celý příspěvek >
Viburnum plicatum \'Watanabe\'- Kalina japonská Watanabe, 2.6.2015
Lído, prosím vás můžete mi napsat co to je za žlutou trávu v levém rohu obrázku? Moc se mi líbí a zda se na jaře stříhá? Mockrát děkuji. Bohuna
Ibisek americky - uz se vam probudil?, 22.5.2015
Už se mi také klube, má asi 5 cm. Mám růžový. Měla jsem ještě nižší tmavěčervený a ten mi vloni už nevyrazil. Dejte mu ještě nějaký čas snad se probere.
Rajčata - choroba či nedostatek výživových prvků?, 21.5.2015
Nezaléval jste ty malé sazeničky městskou chlorovanou vodou? Rajčata ji nesnášejí a voda se musí nechat 24 hodin odstát.
Identifikace živého plotu - druh rostliny, 22.4.2015
Nejsem moc velký znalec, ale typla bych to na tavolu kalinolistou. Má i světlezelené listy a vínové. Jestli je to ona tak roste dost rychle.
Zahradne drevaky Florabest, neporadi niekto kde sa daju kupit?, 15.4.2015
Nevím zda máte u vás také Penny. Podívejte se do letáku od 16.4. mají tam nějaké pantofle do zahrady. Není to přímo v letáku je to nadepsáno: České léto na zahrádce. 
Dárek z Číny, 1.4.2015
Připomíná mi to nocenku.
Česká rajčata, 15.8.2014
Já ho letos měla, ale už nemám. Již jsem ho vyhodila. Nemá žádnou chuť, je jak bláto, moučné. Tak že Malinowy již nikdy více, je plno jiných chutných rajčat.
Choroba rajčat, 16.7.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem objevila na 3 rajčatech Pollicino tyto skvrny. Zatím jenom na listech, stonky a plody jsou čisté. Skvrny jdou do hnědo-černa.  Nevím zda se jedná o plíseň nebo jinou chorobu. Ničím jsem je dosud nestříkala. Poraďte mi prosím o co se... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v seně, 14.5.2014
Také používám posekanou trávu jako mulč. Dávám 1 až 2 dny zaschlou, ve slabší vrstvě, ale tak aby neprosvitala zemina a né přímo ke stonku. Asi 2 cm od něho. Posekanou trávu beru z hromady bývá i zapařená a teplá.Slimáků mám také mraky ale rajčata mi... celý příspěvek >
Úprava záhonu s jílovitou zeminou pro výsadbu, 30.4.2014
Mám na zahradě také jíl, který nejde ani zklepnout z rýče, maže se a lepí. Na necelou hloubku rýče je hlína docela dobrá, ale pak už jen ta mazlavina. Já dělám jen jamky asi 30 na 30 a na hloubku asi 40 cm. Dospod dávám oklepaný vrchní drn trávy a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika