kočka na zahradě



host - 210.130 (?)
14.5.2013 14:35

Co myslíte, že bylo na vesnici dříve? Kočky nebo váš bazének. Někdo si zase může stěžovat na zvýšený výsky žab, komárů, užovek. Majitel za to nemůže, kočku neuhlídáte jako psa. Podívejte se jen na zdejší diskuze! Lidem na vsi vadí štěkající psi, kdákající slepice ba dokonce i štěbetající vrabci. Zahrady zbavili života golfovými trávníky, prosolenými herbicidy a doplněnými o bazén, nevkuská světla a betonovou krboudírnu. Jezdil jsem k babičce na venkov a zvířata nikdy nikomu nevadila. A to se ještě vyháněly husy.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
host - 44.215 (?), 24.3.2006 14:03

Dobrý den,  mám stejný problém - pokud se Vám podařilo kočky nějak vyřešit prosím pošlete radu dál. Psa nechci zkusím tu květinu, ale nevím kam ji umístit zahrádku mám malou. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 124.152 (?), 4.4.2006 18:25
Šantu kočky opravdu milují, bála bych se, že přilákám ještě další. Ale možná ne, kdo ví. Až to vyzkoušíte, dejte vědět.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.198 (?), 1.5.2006 13:16
Narazil jsem v jednom obchodě na granule Stop-pes. Jsou napuštěné nějakou látkou, která psy a kočky odpuzuje. Za nevlídného počasí by měly účinkovat několik měsíců. Opravdu to funguje. Kočky nám stále lezly do kůlničky, kde přespávaly, takže ten smrad byl neodolatelný. Teď už máme asi půl roku pokoj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 43.128 (?), 3.5.2006 10:25
Do záhonu kam kočka chodila jsme zapíchli solární lampu a bylo po problému! Mimochodem psa máme, ale na noc je doma a toho kočka využívala. Dělala si z nás legraci!!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 34.17 (?), 5.8.2010 12:17

Tak to vám tedy závidím, že vám tenhle přípravek Stop-pes pomohl já ho koupila proti sousedovým 6-kočkám které si udělali z mé zahrádky před domem záchod, ale účinek žádny kálely si vesele dál.Bylo jedno jestli je sucho nebo mokro zkusila jsem zahrádku večer polít, že v mokrém nebudou hrabat, ale bylo jim to jedno udělaly potřebu a nezahrabaly.Tak mi došla trpělivost a zlikvidovala jsem zahrádku s kytkama a nasadila zakrslé jehličnany a nasypala kamínky v domění, že v kamení nemůžou hrabat tak tam přestanou chodit.Fungovalo to jeden den dneska, když jsem prišla na zahrádku tak jsem byla v šoku na kamínkách nakáleno ani si nedovedete přectavit tu zlost co jsem v tu chvíli měla.Tolik práce co nám ta zahrádka dala a asi zbytečně.Jediný moment kdy tam nešly byl když jsem měla nataženou netkanou textílii pod kamínky.Ten kdo chce mít kočky ať si je má, ale proč tím mají trpět i ti kteří je nechtějí a musí po nich uklízet.Já osobně řeším tenhle problém od loňska a od té doby taky kočky přímo nesnáším!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 2.249 (?), 14.5.2013 14:24

Kdyby se muselo za kočky platit tak jako za psy mnohdy by si to páničkové, páničky s chovem koček rozmyslely nemám nic proti kočkám aspoň nejsou v okolí myši, ale co je moc to je mnoho oni ne, že jen kalí do záhonů, ale také je ničí lámou co jim přijde do cesty a navíc číhají na ryby v jezírku no jak na ně pomůže snad někdo existuje snad nějaká vyhláška!!! nechceme mít problémy se sousedy, ale jedna kočka jim nestačí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 210.130 (?), 14.5.2013 14:35

Co myslíte, že bylo na vesnici dříve? Kočky nebo váš bazének. Někdo si zase může stěžovat na zvýšený výsky žab, komárů, užovek. Majitel za to nemůže, kočku neuhlídáte jako psa. Podívejte se jen na zdejší diskuze! Lidem na vsi vadí štěkající psi, kdákající slepice ba dokonce i štěbetající vrabci. Zahrady zbavili života golfovými trávníky, prosolenými herbicidy a doplněnými o bazén, nevkuská světla a betonovou krboudírnu. Jezdil jsem k babičce na venkov a zvířata nikdy nikomu nevadila. A to se ještě vyháněly husy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 248.133 (?), 14.7.2013 15:32

Naprosto s Vámi souhlasím. Z jedné strany pozemku našeho domu, naštěstí rozlehlého, sídlí rodina rozmnožující nekontrolovaně kočky. Nemocná hladová zvířata hledají už 10 let pomoc jinde. Samozřejmě, zachránce jsem já. Poslední 3 koťata jsem přijala za vlastní minulý podzim, dva kocoury jsem předala dalším ověřeným chovatelům, kočička u nás zůstala a takto k nám přišlo během deseti let dalších 7 koček. Jsem tedy tou nezodpovědou chovatelkou mnoha koček. V naší ulici je naštěstí řada milovníků zvířat, ale přes ulici bydlí důchodce, neustále luxující i svou půlku vozovky, zavlažující i chodník nějakými jedy, aby travička nevyrostla a ty početné kočky (v okolí nežijí jenom moje milunky) považují tuhle uluxovanou předzahrádku za luxusní WC pro ně. Pán si nechce nechat nic poradit. Každý den ráno kolem sedmé hodiny mává lopatkou plnou něčeho o čem tvrdí, že jsou to "exkrementy" mých kočiček. Podle mé zkušenosti není proti kočkám na zahradě nic, měla jsem kočku, která bydlela se sousedovým ovčákem v boudě, několik dalších koťat jiný ovčák jednou ranou svá tlamy zabil. Mým nejhlubším chovatelským zážitkem je elektronické žabí kvákákání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 175.130 (?), 14.5.2013 21:33

Dobrý večer. Položte si tuto otázku - kdo šéfuje na na vaší zahradě? Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 220.186 (?), 14.5.2013 21:37

wink ať děláte, co děláte, tak tím nejvyšším šéfem je vždycky příroda  yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika